Říjen 2009

14.Zraněný

31. října 2009 v 14:49 | A.Hertlová
Přijeli jsme s Jacobem do La Push k Samovu domu.Jacob bez ostychu vešel dovnitř já se radši držela za ním.Na gauči seděla Emyli a vedle ní Colin a Paul. "Sam zmizel.Už je pryč šest hodin.Hledali jsme ho,ale nic."nečekal na otázku mladý Colin. "Já a Mesa ho půjdeme hledat.Ona je výborná stopařka."odpověděl Jacob okamžitě.Tak jsme se vydali do lesa.Jacob byl v lidské podobě,protože Sam na vlčí volání nereagoval.Našli jsme ho asi deset kilometrů od rezervace.Měl prostřelenou nohu a byl v bezvědomý.Nanic jsme nečekala a odepnula pásek,který mi Alice doporučila jako ozdobu šatů a zaškrtila mu nohu.Popadla jsme mobil a rychle vyťukala číslo Carlislea a do telefonu jsem prý skoro křičela "Carlisle.Sam byl postřelen.Ihned přijeď k němu domu.Já ho tam odnesu a Jacob to poběží naproti pro případ,že by tě nechtěla hlídka pustit do rezervace."nečekala jsem na odpověď a pověsila jsem telefon.Když jsem se Samem doběhla domu už tam byl Carlisle a pomáhal mi Sama položit na stůl.Poslal Emyli a ostatní vlky ven.Operace trvala hodinu a půl.A Carlisle držel Sama v umělém spánku."Meso,ty a Jacob můžete zůstat dnes v noci tady.Pro případ že by se něco stalo."usmála se na mě a Jaka Emyli. "Děkuji.Chápu proč tě Sam tak miluje."odpověděla jsem jí.
V noci šel Jacob na hlídku a já zůstala sama s Emyli a spícím Samem. "Pořád nějak nechápu jak to,že ty nikomu ze smečky nesmrdíš.Viděla jsme Paula jak nad Carlislem krčil nos.Ale u tebe nic.Jak je tady to možný?"zeptala se mě Emyli. "Taky to nechápu.Asi bych ti to neměla říkat,ale Volturiovi mě a moji sestru Vanessu považují za nejsilnější,nejmocnější a nejkrásnější upírky,jaké kdy svět poznal.S tím nejmocnější souhlasím,ale lépe by nás vystihoval pojem nejnebezpečnější."odpověděla jsme ji.Emyli trochu ucukla. "Lidé se mě,mojí sestry,Lexe a Chrise bát nemusejí.Lidská krev je pro nás smrtelně jedovatá.Jen kapku spolkneme a už k zemi mrtví padáme."zasmáli jsme se obě při pronášení poslední věty. "Tak já si už jdu lehnou.Ty nejdeš?"zeptala se mě. "Ne já spát nemůžu.Upíři nikdy nespí.Dobrou noc."usmála jsem se na ní.Celo noc jsme proseděla na gauči a četla si.
Ráno kolem deváté hodiny přišel Carlisle. "Sam se před pár minutami probral.A Emyli ještě spí."odpověděla jsem na Carlislovu myšlenku.Vešel do pokoje,kde ležel Sam. "Jak se má pacient?"zeptal se Carlisle Sama.Musela jsme potlačovat smích. "Noha mě nebolí."odpověděl Sam s úsměvem. "V noci ani neměl horečku."dodala jsem.Sam propukl v obrovský smích. "Teda s tou horečkou myslím na vlčí poměry"zasmála jsme se.Náhle do pokoje přišla Emyli.A věci,které se tam děli,snad nemusím popisovat. "Dokončíte to až potom,ano.Já teď musím prohlédnout nohu."Carlisle sundával obvaz a pokračoval v povídání "rána se dobře hojí.Za tři dny se už můžeš jít proběhnout."
Tři dny utekli jako voda a Sam se zvedl,za pomoci Colina a Jacoba,z postele.Pak už se šel proběhnout.Nikoho ale nenapadlo,co se druhý den stane.

13.Druhé nebezpečí

30. října 2009 v 21:48 | A.Hertlová
Byla jsem s Jacobem u mě v pokoji.Povídali jsme si.Náhle se mi před očima objevila vidina.V té vidině Iris a Max a dalších asi deset upírů."Meso,Meso co ti je?Jsi v pořádku?"slyšela jsme ustaraný hlas Jacoba."Vrátili se a nejsou sami."vykoktala jsme ze sebe. "Kdo se vrátil?"nerozuměl mi Jacob. "Iris a Max a dalších asi deset upírů.Bude bitva!"třásla jsme se.Je co jsem to ze sebe podařilo dostal,Jacob vyběhl z dveří už jako vlk.Běžel pro sama.Vyběhla jsme ihned do pracovny.Carlisle tam seděl nohy na stole a četl si. "Carlisle,Carlisle,"začala jsme křičet až Carlisle spadl ze židle"nebezpečí.Iris a Max se vrátili a nejsou sami.Mají s sebou asi deset dalších.Nikdo nemá schopnost.Musíme to říct ostatním."Carlisle se zvedl ze země "Meso,já z tebe málem měl smrt.Jdeme dolu.Všichni koukají na televizi nebo něco dělají v obývacím pokoji.."
Všichni byli už pod schody a také tam byl Sam ,Jacob a Seth."Meso co si přesně viděla.Jak veliká bude ta bitva."zeptal se mě nadšený Emmett. "Bude tam asi dvanáct upírů."odpověděla jsem mu. "Ale novorození tohoto druhu nejsou tak nemotorní.Jsou velice silní.Nehádali byste u nich,že je jim třeba pár týdnu."popsala velice přesně,ty novorozené,Vanessa. "Už jsou to asi tři nebo čtyři měsíce.Měla jsem vidinu.Byli tam Ida ,Iris,Max a Mac a tady ti upíři.Teď to vše do sebe zapadá.Už vím proč Iris a Max utekli když jsem s nimi bojovali.Musel se někdo o ty upíry postarat.Když nemají vůdce rozdělí se a nebezpečí by bylo větší,že nevíme kdo a kdy zaútočí,ale ten jeden by byl snáze zničenitelný.Nejsou to novorození už jsou starší.A rozumnější a to je jejich výhoda."došlo mi vše ve vteřině.Všichni na mne koukali jak na zjevení. "Zkus si vzpomenout na co nejvíce věcí můžeš"nabádal mě Jacob držíc mě za ruku. "To je vše co si pamatuji,protože jsme té vidině nedávala moc velikou váhu."smutně jsme se přiznala.
"Meso,Vanesso a Alice jak něco vidíte řeknete to tomu kdo bude nejblíže nebo poběžíte za mnou."poručil Carlisle.Ale nebyl to rozkaz. "A co když nás bez varování napadnou můžeme bojovat?"zeptal se Emmett nadšeně. "Ne,musíte utíkat."uzemnil ho Carlisle.
Debatu jsem skončili asi kolem druhé hodiny a Jacob byl tak unavený,že tvrdě usnul na koberci.Musela jsme ho přenést k sobě do postele abych ráno nemusela poslouchat věci typu já jsem strašně unavenej,ta podlaha byla moc tvrdá a podobně.Tak jsem šla se koukat na televizi,kterou sice okupoval už Emmett,koukal na wrestlingový zápas,tak jsem se šla koukat taky když mě to vůbec nebavilo.A asi po půl hodině to stalo.Měla jsme další vidinu.Byla jsem prý jak v transu,protože semnou Emmett lomcoval."Co si viděla?"zeptal se mě. A já mu v šoku odpověděla"Viděla jsme mýtinu.Ty upíry a datum,že se to stane za deset dní."Emmett se rychle zvedl a běžel pro Carlisle,který si zase v pracovně četl.Asi ho zas Emmett vyděsil a on spadl ze židle,protože jsem slyšela náraz jako když upustíte něco těžkého,kovového na koberec.Vše jsem mu vyprávěla.On jen kývnul hlavou.
Jacob se probudil kolem poledne,jeho obvyklý čas vstávat,ihned šel asi do koupelny,protože mě poprosil abych zabavila Rose.Zabavit Rose bylo lehké stačilo jen vyndat svíčku z auta a tvrdit,že nemůžeš nastartovat a ona se ihned pustí do práce,ale já schoval všechny svíčky takže jí to zabere více času,protože bude muset jít svíčku koupit.Po hodině jsme jeli v mém "opraveném" autě do rezervace a tam nás čekalo překvapení.

Sexuální výchova ve Forks

30. října 2009 v 16:27 | *Anna* |  Povídkové parodie a povídky

Jak by to asi vypadalo, kdyby Bella byla ve škole s Cullenovými na hodině sexuální výchovy.
Měl to být běžný den jako každý druhý, ale to by Alice nesměla zatajit svou vizi celé Cullenovic rodině.

Učitel při poslední hodině před obědem: Tak milí studenti odpolední hodiny odpadají.
Hned na to se třídou rozezní spokojené výkřiky.
Učitel: Ale já jsem neřekl, že můžete jít domů. Místo toho máte jednu hodinu sexuální výchovy. Jste již ve čtvrtém ročníku a tak je čas, abyste se s tím seznámili jestli jste o tom nemluvili s rodiči.
Třídou se tentokrát rozezní naštvané bučení, ale hned na to žáci dochází na oběd spolu s Cullenovými.

Cullenovi při obědě:
Emmett: Co si o tom myslíte? /Ptá se se zájmem sourozenců. A pak dodá./ Já již všechno vím.
Rose: Já vím miláčku. /Pohladí Emmetta po hlavě a zamyslí se./
Edward: Mohla by si na to nemyslet? /Vyjede zuřivě na Rose./
Bella: /Lekne se Edwardovy reakce./ Copak se děje broučku? /A pokouší se ho polechtat za ouškem, aby ho uklidnila./
Emmett: /Sotva si všimne Bellinina pokusu začne se smát./ Na copak si myslela Rosalinko? /Zeptá se jí klidně, ale na obličeji mu trůní šibalský úsměv./
Rose: Na nic. /Řekne tajemně./
Edward: Myslela na ka.. /Ale pak si uvědomí, že Bella sedí vedle něho a nedořekne to./
Bella: Na co myslela? /Zeptá se se zájmem a Emmett se jí chystá hned odpovědět, ale Edward na něj zavrčí./
Emmett: /Přemýšlí: Říct či neříct. Edward mě zbije., ale já se peru rád. Přemluví se nakonec sám./ No můj brouček myslel na kamasutru. /Hned na to se šibalsky a trochu svůdně podívá na Edwarda./ Už se těším na večer. /Zašeptá na Edwarda./
Hned na to se všichni Cullenovi rozesmějí.
Edward: Budu se těšit. /Odpoví mu nakonec, ale kdyby mohl skočil by na něj hned. Přece jen mu Emmett kazí jeho sladkou nevědoucí Bellinku./
Po zbytek Obědové přestávky již radši nikdo nic neříká, protože další Emmettův komentář by skončil rozbořenou jídelnou.

Na sexuální hodině v tělocvičně:
Všichni si po zvonění vydali do tělocvičny a posedali si ke stolům ve skupinkách po šesti. Cullenovi s Bellou obsadili celý stůl.
Učitel: Tak jsem rád, že jsme se tady sešli. Dnes budeme hovořit o různých ochranách při sexu a co to vlastně sex je. /Učitel vypadá zkušeně je mu něco kolem padesáti, ale jde na něm vidět, že mu je trapně mluvit o tomto tématu./ Tak kdo mi řekne o tom co je to sex?
/Hlásí se jen Jessica a Angelou./
Emmett: /Pokouší se zvednout ruku./
Rose: /Vráží Emmettovi facku./ Ani se nepokoušej. Jestli to uděláš tak týden nic nebude. /Šeptá na něj naštvaně, aby Bella neslyšela jejich hádku. Přece jen před ní jejich manželství musí vypadat šťastně./
Učitel: Ano Angelo?
Angela: No včeličky spolu jsou. /Začíná se u toho zajíkat a celá rudene./
Jessica: Je to společné soužití, když si chce někdo užít a..
Emmett: /Šťouchne do Rose./ To je náš případ co zlato? /Vyslouží si od Rose další facku./
Rose: Teď ne. Učím se. /Vyjede na něj./
Emmett: /Nechápavě se na ní podívá./
Jessica: Nebo chtějí mladé.
Bella: /Hltá každé slovo./
Edward: /Má strach jestli je Bella v pořádku a jestli se na ní přinejhorším vtahuje ještě záruka, kus za kus./
Učitel: Dobře a teď přejdeme na ochrany. Zná někdo nějakou účinnou?
Bella: /Nejistě zvedne ruku./
Učitel: /Vyzve rukou Bellu k vyjádření./ Ano, slečno Swanová?
Bella: Sex až po svatbě.
Tělocvičnou se rozezní hlasitý smích.
Bella: /Nechápavě sleduje spolužáky./ Řekla jsem něco špatného?
Učitel: Tak klid. /Podívá se na Bellu./ To je také účinná metoda, ale jakou používáme ochranu pokud toto nedodržujeme? /Projíždí očima studenty./ Co třeba vy Emmette Cullene?
Emmett: /Podívá se po rodině a pak potichu zašeptá./ Na co ochrana, jako upír jí opravdu nepotřebuji.
Edward: /Šeptem mu odpovídá./ Taky nevím co tím myslí a v cizích myšlenkách na mě řve slovo kondom a přitom vidím jakousi divně bílou žvýkačku. Já jsem o tom sice něco četl, ale tohle se mi moc věrohodné nezdá. /Řekne Edward nechápavě./
Emmett: Kondom. /Řekne, ale dost nejistě./
Učitel: Správně Cullene. Kondom je nejlepší ochrana proti pohlavním nemocím a početí. Proti tomu jsou tady i jiné věci jako... /A zase čeká na to až to za něj někdo dořekne./
Bella: /Vtekle se dívá na Edwarda./ Ty si říkal, že žádná jiná ochrana než s tebou nespat není. /Řve na něj co nejtišeji./
Emmett: /Cukají se mu koutky./
Edward: Za mého mládí nic jiného nebylo. /Brání se./
Bella: A to jsi říkal, že víš všechno. /Začíná být rudá vzteky./
Edward: Já jsem neříkal, že vím všechno, já říkal, že vím skoro vše. /Ale v jeho očích jde vidět, že lže. O této možnosti ochrany věděl./
Jessica: Antikocepce a další prášky. /Odpovídá jako správná šprtka, ale tento předmět je jediný ve kterém ví všechno. Mike jí s tím hodně pomohl i se zkušenostmi./
Učitel: Skvěle. Teď když víte to nejdůležitější můžete jít.
Bella: Takže ty mě nemiluješ? /Spustí na Edwarda, když se tělocvična začne vylidňovat./
Edward: /Nechápavě se podívá na Bellu./ Miluji proč?
Bella: /Vstane a vyběhne z tělocvičny./
Edward: /Nechápavě se za ní dívá./ Co jsem udělal? /Zeptá se Alice./
Alice: Měl by jsi za ní běžet. Rozhodla se jít koupit to o čem jsme tady mluvili.
Edward: /Nechápavě sleduje Alici. Po chvíli mu dojde o čem je řeč a běží zastavit Bells.

Jak by to asi pokračovalo

Když Edward Bellu nenašel vrací se domu a na jeho pohovce sedí Bella a v ruce drží podezřelou krabičku

Edward:Já tě snad sním.Co si to proboha koupila.
Bella:Tys mi tvrdil,že jediná ochrana je sex po svatbě.A pak se dozvím ve školo toto,já to chci jen vyzkoušet.
Edward: ti použití té věci nebudu vysvětlovat.*začnou se hádat*
Bella:Když ne ty tak jdu za Emmettem. *řve na Eda*
Edward:Ten ti to tak vysvětlí,jeho vysvětlován nikdy nemá hlavu ani patu. *Otočí se k Belle zády*
Bella:*Ladně běží za Emmettem a už zdálky na něj volá*Emmette,Emmette!Mám problém.
Emmett:Co potřebuješ? *zeptá se ze zdvořilým úsměvem Emmett*
Bella:Chci vysvětlit kam se strká toto nebo co se s tím jiného dělá. *Máchá mu krabičkou kondomů před obličejem*
Emmett:*Propuká v obrovský smích*
Bella:Fajn,když ani ty nepomůžeš tak jdu za Carlislem,je to lékař,ten už bude vědět víc než ty a Ed! *řve na Ema a odchází do pracovny*
Emmett:*Svíjí se v křečích smíchu na podlaze*
Bella:Carlisle,Carlisle! *řve na celé kolo*
Carlisle:*Lekne se tak že spadne ze židle a propadne podlahou do obýváku.Bella to neubrzdí a spadne ne něj*
Carlisle:To si nemohla přijít trošičku tišeji?Co potřebuješ? *mluví na Bellu která leží na něm*
Bella:Já jen chtěla vědět jak se.. *nestíhá větu dokončit protože přichází Esme a kouká na krabičku kterou Bella svírá v ruce.Ed a Em se válí v křečích smíchu na schodech,jelikož slyšely Carlisleův pád a Ed slyší co si Esmé myslí ihned to řekl Emovi*
Esme:Co to má znamenat?Vždyť je skoro o 400 let mladší než ty a je Edíkova?Proč mě podvádíš a zrovna s ní?
*má v očích nechápavý a naštvaný výraz*
Carlisle:To není tak jek si myslíš.
Edward:*schází ze schodů kde se stále směje Em*Mami,není to tak jak to vypadá.Ona jen chtěla vědět jak se kondomy používaj a nikdo jí to nechtěl říct.A Carlislea vyděsila tak že propadl podlahou.

Promo New Moon

30. října 2009 v 16:16 | A.Hertlová |  Promo

Herci a jejich role

30. října 2009 v 16:11 | A.Hertlová |  Herci a jejich role

sága Stmívání

Edward Anthony Masen Cullen-Robert Pattinson
Isabella-Bella-Maria Swan-Kristen Stewart
Mary Alice Brandon Cullen-Ashley Green
Jasper Whitlock Cullen-Hale-Jackson Rathbone
Emmett McCarty Cullen-Kellan Lutz
Rosalie Lilian Cullen-Hale-Nikky Reed
Dr.Carlisle Cullen-Peter Facinelli
Esme Annes Platt Evenson Cullen-Elizabeth Reaser
Jacob Black-Taylor Lautner

12.Otisk nadruhou-

30. října 2009 v 12:55 | A.Hertlová
Mesa
Asi do půlnoci jsme se radila s Jakobem,jak to říct Samovi.A Jacob po dvou hodinách plánování tvrdě usnul.Než se ráno probudil běžela jsme ke Cullenům.Připravit mu snídani. "Pěkné ráno Meso.Byla si celou noc si Jakobem,viď?A teď mu chceš připravit snídani."usmívala se na mě Esmé,která byla v kuchyni. "Ahoj Esmé.Máš pravdu.Jdu mu připravit snídani.A veliká výhoda je,že umím vařit."pozdravila jsem ze smíchem. "Já ti pomůžu stejně nemám co dělat."nabídla se Esmé.Poděkovala jsme a ihned jsme se pustily do práce.Asi po deseti minutách byla snídaně hotová a já běžela do lesa za Jacobem.On stále ještě spal.Sice už bylo devět ráno,ale byla jsem si jistá,že ho ta vůně probudí. "Vstávej ty ospalče,"snažila jsme se ho probudit"máš tu snídani."Jacob vyskočil jak omámený "Snídani kde.Od včerejšího oběda jsem nejedl."Já jsme se na něj jen usmála a postavila před něj talíř s míchanými vajíčky. "Ta porce by stačila pro dvacet lidí"chytnul mě záchvat smích.Jacoba to nijak nezastavilo a během dvou minut byl po snídani. "Jaku,tak můžeme jít?"zeptala jsme se ho. "Já si ještě skočím do řeky se opláchnou.Podívej se jak vypadám"odpověděl mi."Tak pojď ke Cullenům.Oni má jí sprchu s teplou vodou a ne ledovou řeku."začala jsme se zase smát. "Jasně.Když tam něco rozbiješ zaplatím to a ty mi to pak vrátíš."svíjela jsme se v záchvatu smíchu,kterým jsem už nakazila i Jacoba.Tak jsme šli domu.Jacob byl během pěti minut hotový.Před Rosalií jsme to radši zamlčela,že v koupelně byl Jacob.Ona by ihned volala dezinfekční službu.

Vypravili jsme se za Samem tím pomalým lidským krokem.A cestou jsme ani jeden nepromluvili.Když jsme došli na hranice hlídkoval tam Jared a tázavě se na Jacoba a pak na mě podíval. "Jared pusť nás.Jdeme jen za Samem."poprosil ho Jacob.Jared uhnul a nespouštěl z nás vykulené oči,protože mě Jacob chytil kolem pasu.Došli jsme až k Samovu domu.On stál před domem asi mu to Jared řekl.Vedle něj stál Paul."Tak ty už to víš."zeptal s Jacob Sama. "Paul byl na hlídce a uslyšel Jareda.Tak mi to běžel říct.Mám přímo ohromnou radost.Nejdřív dcera Belly,která je polo-upír a teď čistokrevnej nepřítel.Ty ses už vážně zbláznil.Mám chuť tě vykázat ze smečky,ale kdybych to udělal přišel bych ještě o Leah,Setha,Embryo a Quil,kteří by určitě šli z tebou."vyjel na Jacoba Sam.Náhle se proti mně rozběhl vlk-Paul.Stihla jsme včas zareagovat a srazila ho na zem.Trochu zavyl.Sam ho poslal pryč. "Co s tím zmůžu.Otisku nikdo neporučí.A já se s tím musím smířit."smiřoval se ze skutečností Sam.
Vraceli jsme se ke Cullenovým.Edward na nás už na zápraží volal"Carlisle s tebou chce mluvit Meso.Už je v pracovně i Vanessa."Běžela jsme.Carlisle už tam čekal. "Jste tady protože se jedná o nebezpečí"povídal klidným hlasem Carlisle"Alice už to ví.Vše co uvidíte my ihned nahlásíte.Ať to jsou Volturiovy nebo nějaké jiné nebezpečí.Pak se všichni poradíme na strategii,protože chci zabránit znovu tomu,co jste holky udělaly.Slibujete,že mi každou věc nahlásíte?"A my jsme jednohlasně odpověděly "Ano Carlisle.Už se to nebude nikdy opakovat."Carlisle nás propustil.A já šla na horu do svého pokoje,kde už čekal Jacob.

11.Konec

29. října 2009 v 19:00 | A.Hertlová
Volturiovi se přestali radit a otočili se na nás."Nejste pro nás vyrovnaní soupeři.My máme sílu a vy schopnosti.Není to vyrovnané.Kdybysme bojovali proti sobě jedna strana by vyhrála a druhá by prohrála,ale ta první by měla obrovské ztráty.Když porazíte vy nás tak zaujmete naše postavení ve světě upírů.Byla by to pro vás veliká zodpovědnost.A když vyhrajeme my tak nic nezískáme.Pro nás je bitva velice nevýhodná.Nic bychom nezískali,ale ztratili bysme hodně lidí"povídá Aro se svou až protivnou zdvořilostí "a proto jsme se rozhodli Vás ušetřit.A pokud s vámi budou Vanessa,Mesa,Lex,Chris a i Alice bude pro nás velmi těžké vás překvapit."Carlisle mu poděkoval "Děkuji ti Aro.Za všechny kdo tu dnes ztrácí čas."Za mými zády se ozval smutný vzdech.Byl to Emmett,který byl smutný toho,že žádná bitva nebude."A já se tak těšil."zašeptal smutně Emmett. "Takže rozchod v míru?"zeptala se Mesa Ara a sladce se na něj usmála.Ten úsměv by dohnal smrtelníka do mdlob bez rozdílu pohlaví. "Ach.Ano"vzdechnul Aro.
Tak jsme počkali až Volturiovi odejdou první.Pak jsme šli vesele domu.Já byla tak šťastná,že se mi chtělo brečet.Sam a ostatní běželi zpátky do La Push.Asi slavit. "Jacobe,ty nejdeš s námi?"zeptal se Sam Jacoba. "Já jdu s Cullenovým."odpověděl chladně Jacob.Mesa se na něj usmála.Sam se tvářil velice zmateně.Mesa se otočila na Jacobe "Kdy mu to chceš říct?"On ji odpověděl "Jestli máz na mysli náš vztah tak mu to povíme už zítra.Souhlasíš?"Ona se pochytla za ruku
"Ano,souhlasím,ale mám strach z jeho reakce.Podle je ho myšlenek by to pro něj byl šok."Jacob se začal smát "Myslíš si,že mne vykáže ze smečky nebo mě na místě zabije?To si nemyslím."Byl to divný pocit.Jednou je s mojí dcerou,která je polo-upír,a pak přeskočí k čistokrevné upírce.Je zvláštní že mu nesmrdí jako mu smrdím já. "Bello,je to jeho věc do koho se otiskne."pověděl mi Edward. "Zas mi čteš myšlenky?"zeptala jsme se ho.On se jen usmál.Pak se Mesa s Jacobe vypařili.Nechci ani pomyslet,co budou dělat. "Uklidni se Bello.Šli jen připravit plán,jak to říct Samovi."odpověděl na mou myšlenku Edward.
"Vanesso pojď si dát páku.Nebo ještě líp bitvu.Dneska moc zábavy nebylo."povídal,teď už veselým hlasem,Emmett. "Tak pojď a ne,že si budeš pomáhat druhou rukou."usmála se na Emmetta Vanessa. "Ale ty seš moc silná."zaskuhral Emmett.Všichni jsme propukli v obrovský smích.


10.Začátek

29. října 2009 v 12:11 | A.Hertlová

Mesa
Já a Vanessa jsme z Volturiových nespouštěly oči."Aro,ty nevidíš kolik jich je.A Ian nemá už schopnosti.Jsme bezbranní,když nemáme psychický štít." povídal Caius Arovi. "Já vím asi ho zničíme."povídal tím svým papírovým hlasem Aro.Vanessa už to nevydržela "Nezabíjejte ho.On zato nemůže jakého je druhu.Stvořitele si nevybral.A navíc je to ještě sedmnáctiletém kluk,sice už je na světe třicet jedna let.Nechte ho žít."Cullenovi na ni koukali,nevěděli o čem mluví,jelikož je neslyšeli. "Vyhovíme ti.A teď budeme pokračovat v debatě."povídal Aro. "Tak to bychom měli.Proč si jim vyhověl,bratře.Oni nás mohou zmrazit a pak zničit."povídal ve svých myšlenkách Marcus.Já,Vanessa a Edward jsme na tvářích neměli ani známku úsměvu.

Bella
Ani jeden z našich posluchačů neměl na tváři úsměv.Kousek za mnou se líbali Emmett a Rosalie.Edward měl zaťaté zuby. "Můžete těch francouzáků nechat.Z těch vašich sexuálních myšlenek se mi zvedá žaludek."povídal trochu rozzlobeněji Edward. "Co ti na tom tak vadí.Tak neposlouchej."vysmál se mu Emmett. "Tak běžte do lesa,tam to alespoň nebudu muset poslouchat.Teda budu muset,ale nebude to tak intenzivní."zasyčel Edward a ti dva mu vyhověli. "Tak to bychom měli Edwarde.Já jim sice nevidím do mysli,ale pohled na ně my stačil.Kdybych byla člověk už bych se pozvracela."sladce jsem se usmála na Edwarda.Úsměv mi oplatil a já div neomdlela.Během vteřiny se z neutrálního výrazu posluchačů stal slabý úsměv.Já nic nevěděla tak sem zaklepala na rameno Edwarda a on odpověděl "Uvažují jestli to nemají vzdát a vypadá to nadějně."Náhle se Mesa otočila a běžela do lesa. "Co se stalo s Mesou?"zeptala jsme se Vanessy.Odpověděla mi "Já nevím."Náhle se vrátila Mesa. "Co se ti stalo?"zeptala se Mesy vystresovaným hlasem Esmé. "Vypadá to,že jsem získala schopnost Chrisovi a Lexovi mámy."usmála se na Esmé.

9.Život nebo smrt

28. října 2009 v 21:42 | A.Hertlová
"Přeji hezký den.Váš poslední den.Vy už převahu ve schopnostech nemáte.Cestou sem jsme našli Iana.A on má stejné schopnosti jako Mesa nebo Vanessa."povídá Aro s veselím úsměvem.Mesa se zhluboka nadechla a potom povídá "Ano.Ten Váš Ian má sice stejné schopnosti jako my,ale neumí schopnosti kopírovat,brát ani rozdávat.A už vůbec nemluvím o tom,že neumí vytvořit silové koule.Takže my máme menší výhodu."Aro vykulil své kalné oči a vydával zvuk který připomínal ochraptělého vlka.Náhle to Mesa z Vanessou udělali,podívaly se na Iana a chytly se za ruce.Pak se Mesa otočila na Edwarda a po Edwardově obličeji se roztáhl široký úsměv.Edward přišel ke mně a pošeptal my "Mesa a Vanessa mu vzaly všechny schopnosti,ale byly hodné tak mu nechaly to,že může na dálku dávat elektrické šoky,ted spíš vrhat blesky očima.Volturiovi to jen tak nezjistí."Pak Edwardovi zaklepal na rameno třesoucí se Emmett "Brácho,bráško,bratříčku kdy už to bude.JÁ CHCI BOJOVAT."Ale místo Edwarda mu odpověděla Vanessa "Oni se zachvíli začnou radit jestli má smysl bojovat s tolika upíry při kterých stojí i jejich přirození nepřátelé.A ke všemu mají tolik schopností.Šance na bitvu je asi padesát na padesát."Pak mi Mesa začala tlumočit velmi tichým hlasem Arovy myšlenky "Aro si myslí,že kdyby začali bitvu oni nebo my tak jako tak jedna strana padne a druhá bude mít obrovské ztráty.On totiž neví že Ian přišel o většinu schopností,ale brzy to asi zjistí.Nevíme jak pa zareaguje.To by dokázala jen matka Lexe a Chrise.Ona byla prví toho druhu a dokázala předpovídat budoucnost z myšlenek,ale ona byla nezkušená takže nevěděla,že napít se lidské krve znamená smrt.Otrávila se."Překvapeně jsme vykulila oči,jelikož sem nevěděla,že ty dva mladé chlapce změnila jejich vlastní matka. "Je vás docela dost.My s musíme poradit.Iane ochraň nás."povídá klidným hlasem Aro. "Můj pane mě to nejde.Nemohu vytvořit štít.Asi jsem přišel o schopnosti"vykulil Ian oči na Ara. "VY JSTE MU VZALI SCHOPNOSTI.To není fér"povídá rozzlobeným hlasem Aro. "Promiň Aro já tě nechtěla rozhodit,ale Ian je druh upíra u kterého ty schopnosti mohou mizet.Jednou už jsem se s takovým upírem už setkala."povídá velice přesvědčivým hlasem Mesa. "Je to pravda,Iane?"ptá se Aro Iana. "Já nevím a myslím,že ano."odpověděl mu velice smutným hlasem Ian.Volturiovy se začali radit.

No coment

28. října 2009 v 11:32 | A.Hertlová |  Foto

8.Polibek před bitvou

28. října 2009 v 11:29 | A.Hertlová

Bella
Podle vidiny Mesy a Vanessy začne bitva tak za sedm hodin.Na poslední chvíli dorazila Rumunská smečka.Další dva bojovníci,ale bez schopností.Jediná výhoda schopností,kterou máme jsou Vanessa a Mesa.Dokážou ovládat všechny schopnosti najednou.Nás je tedy už 45 i s vlky,ale schopností máme asi za 100 upírů.Volturiů je asi 60,nevíme to přesně.
Teď už má bitva začít asi tak za 3 hodiny.Tak jsme přešli na mýtinu.
Jasper a Emmett se rozcvičují.Esmé a Carlisle stáli ve stínu stromů takže sem je moc neviděla.Mesa,Lex,Vanessa,Chris,Renésmé a Jacob také stáli stranou a radili se.Asi vymýšleli plán.Já jsem stála v obětí Edwarda a vedle nás seděli na trávě Rose a Alice.Na bitvu nemyslely jen si lakovali nehty.Asi jim nedocházelo,že možná za pár hodin už nebudeme nikdo naživu. Náhle k nám přišly Vanessa s Mesou "Bitva začne tak za půl hodiny.Zrychlili krok.Nejdříve zkusíme vyjednávat.Oni musí zaútočit první nechceme je vyprovokovat.Máme přesilu schopností,ale ne přesilu v síle.Při bitvě z očí do očí nás zmasakrují.Pořád je naděje,že si to rozmyslí a nezaútočí a rozejdeme se v míru. S volejte všechny."Já a Edward jsme se rozběhly hledat rodinu.Jacob seděl na mýtině a vyl a během vteřiny k němu přiběhla celá Quiletská smečka.Během minuty jsme byli všichni na mýtině a Mesa vysvětlovala plán.Náhle se stalo něco neočekávaného.Mesa a Vanessa vytvořili obrovskou silovou kouli a dali ji nad nás. "Teď máte každý psychický i fyzický štít a ti co mají schopnosti můžou používat všechny schopnosti najednou.A štíty používáte automaticky oba dva.Nedá nám totiž tolik práce vás všechny chránit."
Zbývalo asi osm minut a my už jsme se seřadili.Mesa políbila Jacoba na jeho vlčí pysky.Bylo to fakt nechutné,ale co dělat otisku neporučíš.Už přicházejí a po boku Ara je jedna mužská,spíše chlapecká postava navíc.Už to brzy začne.

7.Útěk

27. října 2009 v 17:13 | A.Hertlová
Vanessa
Už jsme na Americké půdě.Po jedenácti hodinách na pevnině.TĎ už jen poběžíme,ale nejdřív musíme na lov..Narazily jsme na veliké stádo jelenů.A teď domu.Mesa byla celou cestu zamyšlená.Už jsme pár metrů před barákem zpomalíme. "Ahoj holky,vítejte zpět."pozdravil nás Chris a já se mu ihned vrhla kolem krku.Ale Lex a Mesa si jen podali ruce a odešli do ústraní.Já se šla přivítat s ostatními.Alice,Esmé a Bella se na mě ihned vrhly. "Hurá,moje milovaná kulturistka.Pojď si dát páku."křičel na mě z kuchyně Emmett a ve vteřině u mě i stál.Po půl hodině se vrátili Lex a Mesa,ale byli od sebe asi tak půl metru a usmívali se na nás.Vzala jsem Mesu za ruku a zeptala jsem se ji"Stalo si něco mezi tebou a Lexem?".A ona odpověděla klidným hlasem"Rozešli jsme se.Už to mezi námi trochu skřípalo asi tak 100-150 let.A obou se nám ulevilo."Koukala jsem na ni s otevřenou pusou.Tak jsme se šli projít a potkali jsme Jacoba.On se ihned vrhnul Mese kolem krku a ani se neproměnil.Vždyť my jim smrdíme. "Meso,Chris mě volá tak půjdu.Chce totiž něco dohnat."sice mě neposlouchala,ale to je jedno.

Mesa
Když jsem se vyvlíkla s Jacobova obětí tak jsem se ho zeptala na to co jsem v jeho hlavě slyšela "Takže se to stalo poprvé ve vlkodlačí historii?"On na mě divně koukal"Co?".Otázku jsem mu trochu přeložila "Tvůj otisk s Renésmé zmizel?Jak to?Tady to se přece nemá stát."A on odpověděl "Teď seš ty první která to ví.Od té doby jsem se pro jistotu neproměnil,aby to nikdo jiný neslyšel.A Renésmé už má za mě náhradu.Takže je to jedno."Překvapeně jsem na něj koukala "A koho má za náhradu?Dalšího vlka?"Trošičku rozzlobeněji se ne mě podíval "Ne,není to další vlk.Je to…….Je to-Lex."Div jsem neomdlela.Lex.No vlastně je to dobře,ale chudák Jacob.Náhle se na mě Jacob vrhnul a políbil mě. "Ty se hroznej!"odtrhla jsem se od něj. "Promiň.Já nechtěl."omlouval se. "Netvrdím,že se mi to nelíbilo,ale bylo to moc rychlý.Jsem teprve hodinu volná."začala jsem se smát a znovu ho políbila. "Jak se pozná otisk?"zeptala jsem se ho asi po třech minutách co jsme se od sebe odlepili. "Já nevím,ale je to prý psychický.Doufám,že jsem se zase otiskl.A do čistokrevný smrdutý pijavice."vypravil ze sebe. "To nemyslíš vážně."koukala jsem na něj nevěřícně. "Už je pozdě litovat."usmál se. "Neměl si mě políbit.,,vesele jsem na něj křičela.
Pak jsme šli s Jobem ruku v ruce ke Cullenům domu.Na zápraží si Vanessa povídala s Chrisem.Když nás dva spatřili ústa se jim otevřela dokořán. "Co že?Ty a čokl."křičela na mě Vanessa. "Víš otisk s Renésmé tak nějak zmizel.Ona je teď s Lexem.A Jacob si pro další otisk vybral mě.A to je celé. "usmívala jsem se. "Teď musíme na jít Lexe a Nessie.Abychom to s nima probrali."navrhl Jacob a já souhlasila.
Našli jsme je byli za domem.Vše jsme jim vysvětlili.Pak jsme šli společně do domu a veřejně jsme to oznámili.Nikomu to nevadilo,to byla úleva a Emmett se válele na zemi v křečích smíchu.A za týden bitva.Možná všichni zemřeme,ale aspoň zemřeme po boku těch nejmilovanějších osob na planetě.Co nesmí Emmett dělat

26. října 2009 v 16:31 | http://cullen-vampires.blog.cz/ |  Povídkové parodie a povídky
1.Kroutit zadkem na píseň "Sex bomb!"
2.Ani ji zpívat.
3.A už vůbec ne si ji broukat.
4.Konec konců nemá dovoleno ji jakkoli jinak interpretovat…
5.Zpívat Clumsy od Fergie pokaždé, když okolo něj projde Bella….
6.Používat Esmino nádobí z porcelánu jako terč při hraní šipek.

6.Přesvědčování

25. října 2009 v 15:43 | A.Hertlová
Vešly jsme do hradní věže a tam.Alec a Demetri drželi Lexe a Chrise pod krkem."Pusťte je!"zavelela Vanessa. "Holky co to děláte.Zbláznily jste se.My vás potřebujeme."spustil žalostným tónem Lex."A k čemu nás potřebujete.Tu bezcennou rodinu dokážete snad ochránit samy nebo ne?"lhala jsme.Ty lži hodně bolely."Vypadněte.Tak jsme si to vybraly.Sbohem navždy!"Vanessin tón hlasu byl velice přesvědčivý."Cullenovi už volají přátele počítejte že tak za čtyři dny můžete odsud utéct"slyšela jsem v Lexově hlavě."Něco si s vámi začínat byla osudová chyba"nasadila jsem výhružný hlas. "Vyveďteje"zavelel Aro. "Miluji tě nechci tě ztratit.Odpusť mi to " říkala Vanessa v duch Chrisovi.Je to divné,ale já k Lexovi už necítila lásku.Spíše jen větší přátelství.Tři dny utekly jako voda a Lex povídá "Asi jsme v pěkné kaši.Přišly pouze tři smečky,tedy smečka z Denali,Egyptská smečka a Amazonská smečka, a dva nomádi.Skoro žádné schopnosti.Jen Eleazar,Kate.Benjamin a Zafira.Hodně zlý.Vlků je 16 a nás je 16 a ostatních je 13.Tedy celkem 45. Tak ahoj.".Divné Lex mě na konci pozdravil Tak ahoj.Druhý den ráno jsme zmrazily na dva dny celou Volteru a utíkaly ke Cullenům,abychom se připravily.60. věcí čím naštvat Edwarda

25. října 2009 v 15:11 | http://stmivaniandtwilight.txt.cz/ |  Povídkové parodie a povídky1. Pořád mu říkejte Eddy.
2. Říkejte: "Nevypadáš tak děsivě!"
3. Používejte výrazy jako upír: "Svatý Drácula!" a "Sbohem sladká Transylvánie!"
4. Požádejte ho, aby vám pomohl s něčím nemožným (například zachránit svět). Když řekne, že nemůže, říci: "Jsem si jistý/á, že Jacob mi může pomoct."
5. Jezděte OPRAVDU pomalu.
6. Vezměte láhev kečupu a říkejte: "Podívej! Krev! OOOHHHH!"
7. Pověste plakáty, které říkají: "Podporuju Jacoba Blacka." a "Jacob Black prezidentem!" po celém jeho pokoji.
8. Říct: "Hej! Nejsi náhodou ten chlápek z Harryho Pottera?"
9. Říct, že Emmett je mnohem lepší upír než on.
10. Říct, že Janeina upíří síla je mnohem lepší. Zmínit se, že je to mnohem lepší než čtení myšlenek.
11. Zmínit se o tom, že ani není skutečný upír.
12. Řekněte, že jeho život je příliš stresující a doporučte aromaterapii.
13. Když ohlásí svoji a Belly svatbu, ptát se: "Proč? Je Bella těhotná?"
14. Nechte krvavá mrtvá zvířata kolem něj a trvejte na tom, že mu chcete pomoct s jeho terapií.
15. Pozvěte celou Jacobovu velkou rodinu na svatbu. Když se začne vztekat, prohlásit: "Chtěl/a jsem jenom pomoct!"
16. Pozvat Volturiovy na svatbu.
17. Vytvořit seznam důvodů proč jsou vlkodlaci lepší než upíři. Ukázat mu ho. chovejte se pohoršeně, když se začne vztekat.
18. Unést Bellu. Když se ptá, kde je, odpovědět: "Nedělej si starosti."
19. Když hrozí že vás zabije, říct: "Hned teď? Nejsi přece jen trošičku uspěchaný?"
20. Když se vás OPRAVDU chystá zabít, svést to na Alici. Říct, že Bellu vzala do LA nakupovat.
21. Když vypráví, jak bolestivá jeho transformace byla, ozvat se: "ó ano, tvůj život je táááááák tvrdý..."
22. Když mluví o tom, jak moc Bellu miluje, říct: "Nejsi trochu mladý na to vědět, co to láska je?"
23. Vyrobit pro Bellu tričko "Team Jacob", které bude nosit.
24. Přečíst mu zadní stranu Stmívání. Bonusové body za dramatický hlas.
25. Neustále narážet na to, jak dobře Bella voní.
26. Zeptat se ho, kde kupuje svoje třpytky na tělo.
27. Když Bella říká, jak moc Edwarda miluje, ozvat se: "Tak proč jsi byla včera venku s Jacobem dole v La Push?"
28. Opakujte m, že je příliš bledý.
29. A že týden v tropech by mu pomohl.
30. Narážet na jeho kruhy pod očima.
31. A dodat, že by měl více spát.
32. Říct mu, že už jste unavený/á z jeho "děsivého" výrazu.
33. Navrhujte stejný hloupý plán znovu a znovu, když začne být vzteklý, říct: "Kdo dneska vstával špatnou nohou... hm?"
34. Dávejte si na hlavu staniol. Když se ptá proč, odpovídejte, že lidé kolem se snaží číst vaše myšlenky.
35. Požádejte ho ,aby podepsal váš výtisk Nového Měsíce.
36. Vzít Bellu nakupovat a pa kji "neplánovaně" nechat v obchoďáku.
37. Kdykoliv je v pokoji zpívat si v mysli velmi hlasitě písničku "Gilligan's Island".

38. Když vám říká, aby jste přestali, zeptat se: "Přestat s čím?"
40. Vzít všechna jeho CD a vyněmit je za hudbu z Disneyho filmů.
41. Popřípadě se omluvit a dát mu rap a country ze 60. a 70. let jako "dárek".
42. Když plánujete jeho svatbu nonšalantně prohodit: "Víte, že největší příčinou rozvodů je vdávání se příliš mladí?"
43. Dejte mu vizitku na rozvodového právníka se slovy: "Jen pro případ."
44. Vyválet se ve třpytkách. Běžet kolem něj a křičet: "Koukni se na mě! Jsem Edward! Jsem Edward!"
45. Pozvat malé děti do domu na "čas strašidelných historek."
46. Přejet jeho Volvo Belliným náklaďáčkem. Když začne být vzteklý, říct: "Ale, nebuď naštvaný! Jsem si jistý/á, že Jacob to dokáže opravit!"
47. Zeptat se ho, proč nedokáže číst Belliny myšlenky.
48. Přestěhujte Bellin dům do La Push.
49. Na jeho "narozeniny" mu dejte štěně=)
50. Říct mu, že Leah se do něj zamilovala a že je ochotná zbavit se Belly.
51. Říct mu, že Volturiovy odvedli Bellu do Volterry.
52. Říct, že když byl na lovu, Jasper Bellu "nechtěně" zabil.
53. Nenápadně říct Esme, že Edward je do ní tajně zamilovaný.
54. Říct mu, že Bella se dala na adrenalinové sporty.
55. A že Jacob jí přeochotně pomáhá.
56. V La Push.
57. Když začne běžet na hraniční čáru, běžet za ním.
58. A celou dobu se mu posmívat.
59. Když začně být vzteklý, smát se, že to byl jen vtip, že doopravdy je Bella v kině s Mikem Newtonem.
60. Vysmívat se mu, že se chová jako žárlivý manžel, když pro změnu běží ke

Výstava u Cullenů

25. října 2009 v 12:12 | A.Hertlová |  Povídkové parodie a povídky

Důvod:Ed chce udělat na Bellu dojem jací jsou všichni umělci.
Esmé:Já umím nejlépe malovat-Chlubí se když vyvěšuje své dva obrazy.O kousek dál se pere Jasper s Emmettem o červenou pastelku-
Emmett:Mamíííí,on mi vzal červenou pastelku-Skoro brečí a ukazuje na Jaspera-
Jasper-Tak si vem fixu ty věčnej ignorante-Hodí po Emmettovi fixu,Em mu to oplatí Esminým nejlepším výtvorem
Jasper:-otéká mu hlava-
Em-Směje se
Přichází Ed a ze slipů mu kouká zelená pastelka
Ed:To jsme blázen kam jsem dal tu zelenou pastelku-škrábe se na hlavě-
Em a Jasper:Máš ji ve slipech-smějí se jak o život-
Ed-Díky a ani nesmrdí-očuchává pastelku-
Z patra přichází Carlisle s foťákem
Esmé:Miláčku to není soutěž ve focení,ale kdo udělá nejlepší ruční práci.
Carlisle:JÁ DĚLÁM KOLÁŽ-křičí na Esmé-
Z venku přichází Rosalie
Rose:Tady je já tě hledám po celém bytě.Pojď ke mně broučku-Běží s rozpředenou náručí na Carlislea a popadne……foťák-
Zadní vchodem přichází Alice s obrovským plátnem
Ed:Co to je?
Al:Nebuď zvědavej budeš brzo mladej..nebo tak nějak
Jasper:ÁÁÁÁúúúú já budu mít bebí-Křičí při přitloukání obrazů na zeď

Nastává večer a přichází Bella
Esmé:Vítej sluníčko.Máš moc ráda výstavy že jednu jsme ti uspořádali

První je na řadě Carlisle
Carlisle:Můj výtvor se jmenuje Koláž
Bella:Co to je
Em:Můj hrudník
Rose:Moje nohy
Jasper:Moje hlava
Ed:Moje slavnostní tanga slipy
Křičí všichni na Carlislea
Carlisle:No ale ty vlasy jsme vytvořil sám
Esmé:Teď já můj výtvor má název Já a má láska
Carlisle:Ty miluješ Ara
Esmé:Emmette já tě zabiju-ukazuje na obraz kde Em přelepil Carlislovu hlavu fotkou Ara
Em:Je to tak hezčí-Esmé utíká s brekem nahoru do ložnice a za ní Carlisle
Em:můj výtvor se jmenuje Ed a Tanya
Bella:Počkej až budu upír ty to schytáš
Al:Můj obraz se jmenuje Má láska
Jasper:Ty seš výlohofil
Al:No dovol to je můj oblíbený butik-Jasper brečí-
Rose:Můj výtvor se jmenuje Auto
Bella:A to si někoho přejela
Rosalie:To jsou moje nohy-Brečí
Jasper-Teď já moje dílo se jmenuje Krev
Bella:Tudyto dílo jediné chápu-Jasper rozbíjí hlavou strop-
Ed:Mé dílo se jmenuje Malý Ed
Bella:Ty úchyle to jsou moje pletený tanga a tvůj Ed my je vytahá a ty máš Edíka zelené barvy
Ed:Bílá by tolik nevynikla-Brečí

Náhle dveře rozbíjí vlk,keterý se ihned promění v člověka převlečeného za Adama
Jacob:Bello zdál se mi sen ve kterém...-Nestíhá větu dokončit
Ed:Ty prevíte ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-Vrhá se na Jacoba-
Esme:Líbila se ti výstava
Bella-běží na záchod zvracet

Emmetovi zákazy aneb co nesmí dělat

25. října 2009 v 11:05 | http://www.stmivani.wz.cz/ |  Povídkové parodie a povídky
1. Násilím oblékat Carlislea do disko oblečku...
2. A potom se ho ptát, zda Barry Manilow ví, že se vloupal do jeho šatní skříně.
3. Krást všechny Belliny podprsenky...
4. A potom nosit tu nejpeprnější přes košili do školy...
5. A tvrdit, že to udělal proto, aby učinil výpověď ohledně stereotypů v dámském a pánském oblékání.
6. Nazývat Edwarda teploušem, když jde do třídy…
7. Obzvláště ne před zástupem touhou naplněných děvčat.
8. Popisovat Esme jako "Stepfordskou paničku."
9. Prohlašovat, že měl vášnivý a nespoutaný sex s Edwardovým klavírem.
10. Prohlašovat, že měl vášnivý a nespoutaný sex s Edwardovým autem.
11. Prohlašovat, že měl vášnivý a nespoutaný sex s Edwardovou přítelkyní (Bellou).
12. Prohlašovat, že měl vášnivý a nespoutaný sex s Edwardem.
13. Hlasitě se dožadovat jakéhokoli čísla od 9 do 12 v jídelně.
14. Popisovat Jasperovu empatii jako "Jasperův ženský problém."
15. Pomalovat Alicino Turbo 911 jinou barvou než žlutou.
16. Ptát se Rosalie, zda si myslí, že potřebuje zmenšení hrudi, tak aby jeho hruď byla menší než její.
17. Říkat komukoli, kdo poslouchá, že opravdu existuje Voldemort
18. A jeho pravé jméno je Aro Volturi
19. Oficiálně deklarovat třetí sobotu každého měsíce jako "Den Carlisleova svádění."
20. Vyhrožovat, že nechá vykrvácet kohokoli, kdo ho naštve, díky svým "upířím řezákům."
21. Znovu a znovu zpívat "Dostal jsem úžasnou hromádku kokosů" a používat u toho termíny jako Edwardovo ego, Alicina prdelka, Bellina neohrabanost a Jasperova citlivost jako velikost pro poslední kokos.
22. Nazývat Debussyho skladby "trapnou hudbou" před Edwardem.
23. Držet Aliciny oblíbené boty nad její hlavou, tak aby pro ně musela vyskočit.
24. Říkat všem, že je těhotný…
25. A to dítě je Esmino.
26. Nazývat všechny Texasany bandou křupanů před Jasperem.
27. Dávat si na sebe Rosaliin make-up a oblečení do školy…
28. A potom imitovat vzlykání a říkat právnímu poradci, že má pocit, jakoby ho jeho rodina přinutila být s Rosalii, a že si není jistý svou sexuální orientací a tím, kým opravdu je.
29. Zpívat "No sleep tonight", když Edward odchází, aby se mohl jít dívat na Bellu, jak spí.
30. Nazývat Alici prckem a nabízet jí lízátko za to, že vypadá jako malá roztomilá holčička.
31. Broukat píseň "The Jaws theme song" kdykoliv kolem něj Alice projde.
32. Začít nahodile na Edwarda vyřvávat slova od Kelly z "Text Message Break UP", zatímco předstírá, že se se s ním Edward opravdu rozešel, a že to není píseň.
33. Říkat NSA, že tajně vyslechnul Carlislea vyhrožovat prezidentovi.
34. Ptát se holčiček hrůzostrašným hlasem, jestli mají rády štěňátka.
35. Předstírat, že usnul ve třídě…
36. A potom předstírat, že měl mokrý sen, ve kterém Jasper hrál hlavní roli…
37. Obzvláště když Jasper sedí vedle něj v lavici.
38. Obarvit si vlasy na blond…
39. A potom všem říkat, že si blonďatí mnohem víc užívají.
40. Představovat si Bellu nahou v Edwardově přítomnosti jen proto, aby ho naštval.
41. Přimalovávat knírky na všechny Carliesleho malby lidí.
42. Naplňovat všechny Esminy čistící prostředky barvou.
43. Založit upíří anonymní skupinu…
44. A zvát všechny gothické/emo děcka ze školy, aby se připojili.
45. Zpívat "I'm Too Sexy"
46. Tančit na "I'm Too Sexy"
47. Po několik dní mluvit pouze ve třetí osobě.
48. Hystericky vzlykat na obědě kvůli tomu, že je tlustý, a prohlašovat, že bude držet dietu.
49. Psát věci jako "Prada je parta puritánů" a "Dolce & Gabbana je sračka" na všechny Aliciny učebnice.
50. Vykládat Belliným přátelům, že Bella a Edward mají zálibu v opravdu výstředních exhibicionistických věcech, a to je to, proč se k sobě dohromady tak bááááječně hodí.
No, předpokládám, že to je pro část dvě všechno." Řekla Alice, když zběžně prohlížela seznam.
"Ne jako by se tím něco změnilo k lepšímu." Poznamenala Bella. Ona, Alice a Rosalie si přisedly blíž k sobě u jídelního stolu v domě Cullenů.
"Nicméně se Esme bude cítit lépe díky tomu, že uvidí ty seznamy připevněné v obývacím pokoji.
Můj manžel. Upřímně. Chová se jako sedmiletý, ne sedmdesátiletý."
Odvětila Rosalie, zatímco dokončovala úpravy na své manikúře.
Bella a Alice souhlasně přikývly.
Ty tři se postavily a namířily si to do obývacího pokoje. Alice vzala seznam a připevnila ho na zeď. Tři dívky poodstoupily a prohlížely si ho..
"No tak dobrá, co teď chcete lidi dělat?" Zeptala se Bella.
Alice otevřela pusu a chystala se odpovědět, když Emmett proběhl předními dveřmi s velkým předmětem zabaleným v přikrývce.
"Alice! Díky Bohu, jsi tu-potřebuji schovat nukleární hlavici předtím, než přijedou agenti FBI!"
"Dobrý Bože." Řekla Bella.
"TY JSI UKRADL NUKLEÁRNÍ HLAVICI!?" Zaječela Rosalie.
"Vylepším ji." Bránil se..
Alice ho popadla za ruku a vyběhla s ním ven, dejme tomu mu ukázat místo, kde ji nikdo nenajde. Bella a Rosalie zůstaly na okamžik stát v šokovaném tichu předtím, než si Bella povzdechla, otočila list a na spodek naškrábala:
51. Krást nukleární hlavice, aby je vylepšil. Oprava: Nemá dovoleno ukrást cokoliv, včetně nelimitovaného počtu majetku vlády, spodního prádla, kuchyňského nádobí a kulatých plochých sýrů…

1. Rozšiřovat fámy, že důvodem proč Edward nikdy před Bellou neměl dívku, je ten, že je gay
2. … A že se zabouchnul do Jaspera
3. … Nebo Carlislea.
4. Říkat Alici, že růžová opravdu není její barva.
5. Pokoušet se žonglovat s Esminým porcelánem.
6. Vykládat Belle, že pokud skočí z obrovské výšky, Edward ji bude muset přeměnit.
7. Mikrovlnka pípá…
8. ...a neměl by v ní nechávat Jasperovu oblíbenou knihu.
9. Volat Bellině mámě a říkat ji "Miminko si vede dobře" a že ho Bella a Edward požádali, aby byl kmotrem.
10. Lámat si prsty do tvaru "Z"
11. Používat frázi "Uh-uh. Gir-Rl puh-lease."
12. Lámat si prsty do tvaru "Z", zatímco používá frázi "Uh-uh. Gir-Rl puh-lease."
13. V podstatě Emmett nemá dovoleno ani přemýšlet o lámání si prstů do tvaru "Z", ani si říkat "Uh-uh. Gir-Rl puh-lease," nebo o udělání obojího zároveň.
14. Pokoušet se založit nudistickou kolonii na školních záchodcích.
15. …a povzbuzovat učitele při dávání mu za trest být po škole, když se ho snaží přimět, aby se znovu oblékl …
16. … a potom vykládat vychovateli, že mu Rosaliiny vlasy řekly, aby to udělal.
17. Batikovat Edwardovo Volvo…
18. … a potom tvrdit, že to byl Bellin nápad.
19. Zpívat jakékoli písně všeobecně spojené s Gwen Stefani…
20. … Nebo Britney Spears.
21. Zpívat: "Devadesát devět flašek krve z grizzlyho na stěně…"
22. Mimoto mu není dovoleno zpívat vůbec. A šmytec.
23. Nosit baletní sukýnku a vykládat všem, aby mu říkali Princezna Motýlek.
24. Osvobozovat (tj. krást) všechny domácí zvířátka ve městě…
25. … a potom je zpátky prodávat jejich majitelům…
26. … po jejich oholení a po přilepení flitrů na ně…
27. Pokoušet se přeměnit neživé objekty, například kousky ovoce, v upíry.
28. Nazývat již zmíněné "upíří ovoce" svou armádou oddaných nohsledů.
29. …a snažit se je přesvědčit, aby zaútočili na Jaspera
30. …a potom házet "upíří ovoce" alias "armádu oddaných nohsledů" na Jaspera, když na něj nechtějí zaútočit.
31. Nazývat Carlislea "Dědkem"…
32. … zejména po té, co mu Carlisle řekl, aby vypnul tu svou mizernou hudbu.
33. Krást Rosaliiny plyšáky a vytvářet s nimi animované filmy.
34. Ukrást všechny Aliciny levé ponožky, naplnit je kameny a hodit do řeky.
35. Proběhnout nahý školou a na hrudi mít šlehačkou napsáno "maminčin chlapeček."
36. Dělat sotva zřetelné narážky ohledně Edwardovi sexuální represe.
37. Dělat zřejmé narážky ohledně Edwardovi sexuální represe.
38. Propuknout v pláč a vyběhnout z pokoje a přitom naříkat "Myslel jsem si, že mezi námi bylo něco výjimečného."poté, co ho Bella požádala, aby ji podal při obědě sůl.
39. Psát dětské knížky (příklady: "Zábavná pěti písmenné slova, která je dobrá znát a podělit se o ně"; "Tatínek pije, protože ty brečíš"; "Zvědavý Jiříček a plot s vysokým napětím")
40. Přesvědčovat Esme, že Home Depot už tolik nevynáší a je zavřený.
41. Nosit kožené kalhoty (bez ohledu na to jak dobře v nich vypadá)
42. Čmárat "3MM3TT K!CK$ A$$" na zdi…
43. … A potom popírat, že by o tom něco věděl.
45. Převlékat se za školního maskota a potom se vrhnout na Edwarda a Jaspera.
46. Obarvit si vlasy na černo, nosit brýle, nosit s sebou hůlku a tvrdit davům čtvrťáků, že je pravý Harry Potter.
47. Měnit komukoli z mužského osazenstva rodiny vyzvánění v mobilu na "Barbie Girl."
48. Nosit Rosaliino spodní prádlo po domě (i když se celá rodina dívá na Rocky Horror Picture Show).
49. Nahrazovat všechna Edwardova cédéčka kolečky boloňského salámu.
a konečně…
50. EMMETT CULLEN NESMÍ NIKDY ALICI ŘÍCT, ŽE MÁ PŘÍLIŠ MNOHO BOTŮ!
________________________________________
"Myslíš, že je to všechno?" Zeptala se Bella Edwarda, zatímco vyrovnávala seznam, který právě pověsila na zeď. Potom poodstoupila a postavila se vedle Edwarda, Carlislea a Alice, kteří zkoumali seznam, který byl nyní vyvěšen na zdi v obývacím pokoji.
"Možná na týden." Poznamenal Jasper, zatímco procházel okolo.
"Co tím myslíš, že růžová není má barva!?" vykřikla Alice.
"No, není" Emmettův hlas byl slyšet z kuchyně.
"Neposlouchej ho, růžová je rozhodně tvá barva, Alice." Řekla Bella, poplácala Alici na zádech, protože začínala zuřit.
V tu chvíli se z kuchyně ozvalo hlasité BUM! Jako jeden muž Bella, Edward, Carlisle a Alice pomalu otočili hlavu po zvuku, aby spatřili díru velkou jako pěst ve zdi mezi obývacím pokojem a kuchyní.
"EMMETTE MCCARTY CULLENE!" Ozval se výkřik patřící Esme. Bella popadla kuličkové pero, které ji podával Carlisle.
51. Emmettovi není dovoleno zabíjet mouchy paličkou na maso.

Dvacet věcí, které Emmett Cullen nesmí dělat na Apríla

25. října 2009 v 11:04 | http://lamiaalice.blog.cz |  Povídkové parodie a povídky
20. Vyhodit všechny Edwardovi cédéčka na smetiště a přinutit ho, aby je šel všechny hledat.
19. Dávat oranžovou barvu do Rosaliina šampónu.
18. Krást Esminu členskou kartu z Home depot a tvrdit ji, že ji zrušili.
17. Sebrat všechny Aliciny make-upy a dávat do nich inkoust.
16. Ujišťovat Carlislea o tom, že existuje nový typ rakoviny a dát mu falešnou internetovou adresu, která ho namísto toho zavede na domovskou stránku Victoria Secret´s.
15. Nalakovat Edwardovo auto jasně růžovou a potom na bok napsat: "Miluji pana Fluffy-kins" a ještě mu tam domalovat plyšového medvíka..
14. Vykládat Alici, že nákupní středisko v Port Angeles je natrvalo zavřené.
13. Nasbírat brouky a dát je Rosalii do skříně.
12. Dát pryč všechny Aliciny laky na vlasy a nahradit je sprejem proti hmyzu.
11. Vyhrožovat, že podpálí Edwardův klavír, pokud neudělá kankán v Esminých nejlepších šatech.
10. Tvrdit Alici, že to ve skutečnosti Jasper vyměnil její lak na vlasy.
9. Vymalovat Esmin pokoj, aby vypadal jako něco od Halo.
8. Ukrást všechen Carlisleův lékařský výzkum a tvrdit, že jej Alice prodala na E-bay za jeden cent.
7. Sebrat všechno Alicino oblečení a dát je pod podlahová prkna společně s její kreditní kartou.
6. V Jasperově pokoji vyvěsit plakát Spojeneckých vojáků a připsat: "Spojenecké armády dají na frak konfederačním" a všem namluvit, že to udělal Edward.
5. Sehnat si fotky všech dívek ze školy, potom napsat lístek: "Miluji tě - od Edwarda," imitovat přitom jeho rukopis a rozdat ho všem dívkám na škole.
4. Sledovat Edwarda obklopeného děvčaty ze školy a potom mu vykládat, že to způsobila Alice.
3. Pokračovat v Edwardových a Jasperových souborech v Need for Speed, dokud oba neztratí všechny jejich teritoria.
2. Vymalovat Alicin pokoj načerno.
1. Připravovat, že na něj zaútočí a možná i zavraždí rodina Cullenů a pak ze všeho vinit Carlislea

Cool haloween

24. října 2009 v 21:44 | A.Hertlová |  Parodie

April podle Emmetta

24. října 2009 v 21:34 | http://stmivaniandtwilight.txt.cz |  Povídkové parodie a povídky
EMMETT: Celou noc jsem si lámal hlavu s tím,co provést ostatním.Zítra mělo být totiž 1.dubna - apríl.Rosie z toho byla dost nabručená,protože jsme ji díky hlubokému zamyšlení dostatečně neuspokojil - dokonce jsme ani nerozflákali postel!A když jsem ji kolem čtvrté ráno opustil úplně,se slovy že jí chci koupit dárek, naštvala se na mě a vystrčila mě z okna jako nějakého pobudu.A to jsem ani moc nelhal - v podstatě se dalo říct že jí kupuji dárek. Během hodiny jsem pořídil všechny rekvizity potřebné k mým plánům a vrátil jsem se domů.
Alice s Jasperem se rozhodli dohnat to,co my s Rose dnes v noci nezvládli a z jejich ložnice se ozývaly…nazvěme to zajímavými zvuky.To Carlisle s Esme se milovali poněkud tišeji. Vzal jsem nahrávací zařízení,vyskočil na střechu a přešel až k pootevřenému oknu Jasperovy a Aliciny ložnice.Hlasitost jsem nastavil na maximum a začal nahrávat.Po několika minutách jsem to zabalil a vrátil se do obýváku,ke stolku kde si Esme nechala notebook s téměř dokončeným návrhem domu pro jednoho ne moc známého ministra.Tento grafický program jsem sice neznal,ale nebyl problém se v tom zorientovat.Za slabou půlhodinku už na obrazovce přede mnou nebyl návrh elegantní vilky,nýbrž strašidelná zřícenina středověkého hradu,ovšem s nápisem ´Soho Vás Vítá!´ na hradní bráně.Do kamenných okenních rámů jsem ještě dokreslil pár duchů a upírů,a odeslal to onomu ministrovi. Pak jsem si do kapes schoval pár "přátelských" zvířátek,ty kterých se Rose příšerně štítí, a vydal se do naší ložnice.Naštěstí byla moje drahá polovička zrovna v koupelně,takže nebyl problém do její šatní skříně nepozorovaně vypustit pár odporně rozkošných sklípkanů.Ještě jsem zkontroloval,že se mým malým kamarádům mezi Rosiným oblečením líbí a tiše jsem se vykradl z domu. Sebral jsem klíčky od svého Jeepu a rozjel se pro Bellu,abych mohl uskutečnit další svůj "malý" žertík.I když ani zdaleka nebyl tak podrazácký,jako to co jsem se chystal udělat Alici a Jasperovi… Nebyl problém přesvědčit Bellu,aby se mnou jela do školy - potom co jsem se zmínil,že je to kvůli Edwardovi.Opět jsem jí v podstatě nelhal… V klidu si nechala zavázet oči a dovést se do prázdné učebny biologie;ale to netušila co ji čeká.Opustil jsem ji s ujištěním,že Edward přijde brzy.To byla taky pravda,skoro.Jen jsem jí jaksi zapomněl sdělit,že Edward nebude první kdo sem vejde…
ROSALIE: Emmett mě dneska pěkně dožral.Celou noc se vůbec nesoustředil a když se někdy ve čtyři ráno začal oblékat,to byla poslední kapka.Zuřivě jsem ho vyhodila z okna a nabručeně se odebrala do koupelny,kde jsem strávila asi tři hodiny - a odkud jsem právě odcházela. Přešla jsem ke skříni a rozmýšlela se co si obléct,když v tom mi něco přeběhlo přes ruku.Něco chlupatého,lehkého šimravého…a pak se z mé skříně vynořil ten nejnechutnější pavouk na světě. "Áááááá!!!"rozječela jsem se a prudce přibouchla dveře skříně.Upírskou rychlostí jsem vystřelila z pokoje a dál hysterčila. "Alice,POMÓC!!"ječela jsem a vtrhla k nim do ložnice.Zrovna byli v nejlepším…. "Sorry,ale mám ve skříni pavouky!!Prosím,vytáhněte je!!"žadonila jsem. Alice protočila oči a Jasper si povzdech,ale obalil se prostěradlem a šel mi helfnout.Vytáhl ze skříně čtyři odporné pavouky,zabil je a vyhodil do smetí.Vrhla jsem se k šatníku a začala se hrabat v oblečení - a pak jsem vytáhla svoje nejlepší tričko..nyní už ne nejlepší. Krásný apríl,lásko! Tvůj miláček…hlásal křiklavě růžový nápis. Rozzuřeně jsme se vyřítila z pokoje a byla jsem v půli cesty do obýváku,když se ozval Esmin zoufalý výkřik. "Ten idiot!Podívejte se co odeslal!!"
BELLA: Už několik minut jsem stála bez pohnutí v nějaké místnosti,netuším kde.Od té chvíle co mě sem Emmett postavil,mi probíhalo příjemné mravenčení po celém těle.Přijde sem Edward… V tom se konečně otevřely dveře.Vydechla jsem zadržovaný vzduch a otočila se po tom zvuku. "No konečně jsi tady!"napřáhla jsem k němu ruce a …
EDWARD: 1.duben.Tohoto dne jsem se předem děsil.Byl to jediný den v roce,kdy jsem se Emmetta doopravdy bál. A už to začalo.Rosin šatník,Esmein návrh.Emmett se vrátil domů těsně před odjezdem do školy a raději jel se mnou ve Volvu - Rose byla parádně vytočená a jela s Alicí a Jasperem. Těsně před tím než jsem vjel na školní parkoviště se ke mně Emmett naklonil a s úsměvem který se mi vůbec nelíbil zašeptal: "Nebojíš se že ti Bella zahýbá?"provokoval.Temně jsme na něj zavrčel. "O co jde?" Neodpověděl,ale v jeho myšlenkách jsem viděl učebnu biologie.Emmett nevypadal že bude dál jakkoliv komunikovat a tak jsem podrážděně vyrazil k učebně. Otevřel jsem dveře a neslyšně zavrčel.Uprostřed místnosti stála Bella se zavázanýma očima a natahovala ruce k Miku Newtonovi!S otevřenou pusou jsme zíral jak se ho dotkla konečky prstů a on ji objal rukama kolem pasu.V tu chvíli zmrzla a pokusila se odtáhnout.To mě probralo.Prudce jsem od ní Mika odstrčil a strhl jí pásku z očí.Zmateně zamžourala proti světlu,a chvilku trvalo než se jí podařilo na mě zaostřit.Bezeslova jsem ji vzal za ruku a vytáhl ji ven z místnosti.Po cestě jsem v duchu nadával na Emmeta.Pitomec!!!Bells to asi taky muselo dojít,soudě podle jejího nabručeného výrazu.
EMMETT: Místo abych šel na hodinu spolu s Rose a Jasperem, jsem se vypravil do kanceláře paní Copeové.Realizovat další žertík. Byl tam totiž zároveň i rozhlas.A to jsme potřeboval.Dneska jsme měl výjimečné štěstí - nikdo tu nebyl,nikdo mě nezpozoroval.Počkal jsme deset minut po zvonění,abych měl jistotu že ve všech třídách vládne ticho a nikomu neunikne ani vzdech z toho,co jim teď pustím.Zastrčil jsme nahrávku do přístroje,zapnul rozhlas u uvedl to slovy: "Alice Cullenová a JasperHale tak jak je neznáte!" Potom jsem vyskočil z okna a uháněl k nemocnici - na další aprílový vtípek.
JASPER: Po incidentu s pavouky a Esminým domem jsme doufali že už Emmet skončil,ale pak se do třídy vřítil téměř nepříčetný Edward s naštvanou Bellou.Trochu mě to vyděsilo - bylo mi jasné že teď přijdeme na řadu my s Alicí.Kdybych jen tušil jak blízko jsem pravdě… Zrovna jsem měl biologii společně s Rose,která byla ještě pořád nabručená že s ní Emmet dneska v noci v podstatě nic nedělal,a hlavně nadávala na svoje počmárané tričko a pavouky ve skříni,když v tom se ze školního rozhlasu ozval Emmetův hlas - stěží zakrývající smích. "Alice Cullenová a Jasper Hale tak jak je neznáte!"A pak jsem uslyšel……… Kdybych mohl,zrudl bych po kořínky vlasů.Cítil jsme na sobě pohledy všech ohromených lidí ve třídě,profesora nevyjímaje.Jen Rose byla nažhavená jako já - přestože jí to přišlo vtipné, byla z Emmettova chování znechucená. Ještě pár minut vládlo v místnosti zaražené ticho přerušované soustavnými..zvuky z reproduktoru, a když se ozval poslední slastný vzdech,třída explodovala smíchy.Podle halasného řehotu,který sem doléhal až z druhého konce budovy - a z úplně všech tříd ve škole - mi došlo,že to ten parchant skutečně pustil všem.PanBanner uklidnil rozesmátou třídu a až do konce hodiny se na mě nepodíval. Hned po zazvonění se nás pět sešlo,jako kdybychom se předem domluvili.Já,Alice,Rose,Edward,Bella,všichni neskutečně nasraní a dopálení Emmettovým chováním. "Zabijeme ho!"vyštěkla Alice a drtila v rukách učebnici tak důkladně,že se jeden její roh rozpadl na jemný prach. "Ne,"zavrčel Edward pomstychtivě. "Mám lepší nápad - kdybychom ho zabili,trpěl by příliš málo." V rychlosti nám vysvětlil o co jde a Rosalie přidala ještě další nápad…
EMMETT: Běžel jsem k nemocnici a už si trénoval vážný výraz,abych ho byl schopen udržet až přejdu k věci.Měl jsem v plánu našemu panu doktorovi trošku pocuchat nervy.Na vrátnici jsem se velmi slušně a mile vyptal na doktora Cullena a roztřesený vrátný mi popsal cestu.Vydal jsem se za Carlislem a doufal že bude ve společnosti několika dalších doktorů.Moje přání bylo vyslyšeno.Zdvořile jsem zaklepal a čekal.Když se dveře otevřely,stál v nich neznámý doktor. "Přejete si?"zeptal se mě nechápavě. "Jdu za doktorem Cullenem,"vysvětlil jsme mu. "Ale klidně mě může vyšetřit někdo jiný." Ten doktor mě uvedl do ordinace a přesně jak jsem doufal,stačil se mě vyptat co mě trápí dřív než stačil Carlisle zaraegovat. "No,víte já si tak nějak nedokážu nahmatat tep a bušení srdce,..a vůbec - nemáte pocit že jsem kapánek podchlazený?"zeptal jsem se a tvářil se jako rozrušené neviňátko.Po Carlisleově tváři přeběhl šok,a pak špatně skrývaný hněv se zděšením. Ten druhý doktor se na mě podíval jako na blázna,ale pak pokrčil rameny a dal si do uší stetoskop.Pokoušel se zaslechnout moje nebijící srdce s narůstající nervozitou a nakonec vyděšeně nevěřícně vykřikl: "Jemu snad fakt nebije srdce!"vyjekl. Přemáhal jsem smích a snažil se tvářit stejně nervózně jako on.Carslisle jemně odstrčil druhého doktora a převzal od něj stetoskop se slovy: "Já se na to podívám."Celou tu dobu co předstíral že mě vyšetřuje mě probodával zlobným pohledem a nemusel jsem být Edward abych věděl co se mu hodí hlavou. "Je v pořádku,"řekl Carlisle a než kdokoliv další stačil promluvit,vystrčil mě z ordinace a zabouchl za mnou dveře.Počkal jsem až budu před nemocnicí a teprve pak jsem se rozesmál.Asi na mě budou všichni naštvaní,ale za tu srandu to stálo. O půl páté odpoledne jsem naznal,že už by mohli být dostatečně vyzuření a tak jsem se rozběhl domů.Místo abych šel hlavním vchodem jsem to vzal přes garáž,protože jsme si v autě nechal mobil.Vstoupil jsem do garáže a moji pozornost okamžitě upoutala obrovská růžová plachta,přetažená - soudě podle toho že jiné auto tu nechybělo - přes můj Jeep. S neblahým očekáváním jsme ji strhl…a málem mě kleplo.Moje milovaný barevný autíčko už nebylo barevný.Bylo slitý do jednoho nechutného odstínu křiklavě růžové. Zoufale jsme si prohlížel tu zářivě růžovou metalízu a potahy na sedadla z jak jinak než růžové kožešinky…Všechno tam bylo růžové,bez výjimky.Volant,řadící páka,dokonce i airbagy - každý v jiném odstínu,ale stále teploušsky růžovoučké.I pneumatiky.Taktéž okýnka a světla byla růžová a na předním skle se skvěl nápis: "Jak ty,tak my." Pořádně mě to vytočilo,ale zároveň jsem cítil že jsem si to zasloužil.Takhle už aspoň budou vyzuření a budeme fungovat dál jako rodina. Vyběhl jsme do obýváku a vesele vykřikl: "Jak jste si užili apríla?" Alice se mračila. "Úžasně,ty idiote.Mimochodem,jak se ti líbilo auto?" "Taky úžasný,"zabručel jsem. "A co pan ministr?Jak se mu líbil dům?" Esme mě probodla nakvašeným pohledem. "Musela jsme mu jak debil vysvětlovat že si můj syn hrál s počítačem.Teď žije v přesvědčení že je ti tak sedm let,"zasmála se. "Kde je Rose?"všiml jsem si že moje kráska chybí. "Ještě je naštvaná?" "Ne,"pousmál se Edward. "Chce dohnat dnešní noc,aspoň podle jejích myšlenek." To mi stačilo.Rosie na mě čeká… Bleskově jsem vyrazil k nám do ložnice.Již po cestě jsem ze sebe strhl skoro všechno oblečení,až na spodní prádlo.Rozrazil jsem dveře…a do očí mě uhodily stejné křiklavě růžové stěny jako bylo moje auto.Málem jsem zavyl - copak jim to ještě nestačilo? A pak jsem uviděl….jeho. Uprostřed pokoje stál Mike Newton v růžových tangách……a zatáhl za šňůrku,aby si je svlékl.Tanga sklouzly dolů… V jistých partiích měl napsán růžový nápis:Apríl,Emmete!Emmett po aprílu(jeho dárky)


Cullenovi v posilovně

24. října 2009 v 20:56 | Zdroj → http://renesmee-cullen.blog.cz/ |  Povídkové parodie a povídky
Všichni nadšeně vystupují z auta, na tvářích potutelné úsměvy*
Jasper: Proč tady vlastně jsme? Vždyť my posilovat nepotřebujeme...*kroutí hlavou*
Carlisle: *dá Jasperovi pohlavek* Edward chce na Bellu udělat dojem, tak jdeme posilovat! Jasper: Jsem se jen ptal *omluvně pokrčí rameny*
Esme: Nebuď zvědavý! Budeš brzo starý! *pohrozí Jasperovi ukazováčkem*
Emmett: *propukne v smích* Dobrej joke, mami!
Esme: Emmette, nedržkuj. *Emmett zklapne*
Edward: Maamiiiiiiiii, já už chci jít dovnitř!!!
Esme: Ano, Edíku, už jdeme. *pohladí ho po hlavě a Edward slastně zavrčí*
Carlisle: Jdeme! *zavelí s napřaženou rukou směrem k cíli*
Jasper a Emmett: Joo! *rozeběhnou se ke dveřím posilovny* *Emmett prudce zabrzdí, Jasper se rozplácne o dveře*
Esme: Debil *nechápavě kroutí hlavou*
Alice: Ty seš pakoš, Jaspere. Jak já s tebou můžu žít? *kroutí nevěřícně hlavou*
Jasper: *brečí* Ty... mě....máš.....litovat. *Edward je netrpělivý* No tak, mamiiiiiiiiiiiiii...
Esme: Edíčku, už jdeme, jenom co se tvůj debilní bratr zvedne z té země.
Alice: *pomáhá Jasperovi na nohy* *Ten ji obejme a vzlyká ji do ramene*
Emmett: Tak pojďme nebo tu vystojim ďůlek
Rose: *Podívá se na Emma a poté pod něj, opravdu se pod ním začíná země prohlubovat*
Carlisle: Bože! Proč?!
Alice: Klídek táto! Jednou seš upír, tak trp! *Konečně ve fitku. Všichni se rozprostili po různých strojích. Rose je u činky*
Rose: *dívá se na Emmetta, zatímco zvedá činku* Proč na mě všichni tak hledí?
Emmett: *propuká v obrovský smích a ukazuje na činku*
Rose: Kolik si mi tam dal?
Emmett: *mezi výbuchy smíchu* 350 kilo *Esme s Edwardem posilují spolu*
Edward: Mami, to je těžké...
Esme: Ale, Edíčku, vždyť jsou to jen dvě Pet láhve.........prázdné.
Alice: *sedí na rotopedu a líně šlape nohama* Mě to neba *dodá otráveně*
Jasper: Alice! Pojedeme spolu!
Alice: *Ani neví, jak a Jasper sedí pod ní*
Jasper: Pevně se drž! *a rozjede to na plné obrátky*
Carlisle a Esme: *zpomaleně* J-A-S-P-E-R-E!! N-E-E-E!! *rotoped tu sílu nevydrží a rozpadne se na milion kousíčku* *Alice spadne na Jaspera*
Jasper: *brečí* Mááámííííííí, ona na mě spadlaaaaaa. Já budu mít bebíííí.
Esme: *kroutí hlavou* Jak může být upír takový kriplík? *Carlisle to nevydrží*
Carlisle: Odcházím. Edwarde, Bella tě stejně nebude milovat ani se svaly. Zamilovala se do BBJ. Sbohem.
Edward: *má na krajíčku* Mámí? Kdo je BBJ? *propuká v pláč*
Esme: *šetrně* Víš, Edí... BBJ je Bellin nový kamarád... *oddychne si, jak to synovi zaobaleně podala*
Edward: *popotáhne* Kamarád?
Esme: To bude dobré, Edí... maminka ti potom uloví pumičku, ano? *chlácholí ho*
Edward: BBJ? Co to vůbec znamená *ptá se a symbolicky si otírá oči*
Esme: Ehm... *snaží se rychle vymyslet odpověď, ale nic jí nenapadá, rozhodne se říct synovi pravdu* Big Black Jacob *řekne takovou rychlostí, že by to normální člověk neslyšel*
Edward: Co to znamená? *ptá se a zase má nakrajíčku, protože to nechápe*
Esme: Víš, to je to samé jako tvůj Malý Edík.
Edward: Náhodou zase tak malý není. Dívej *rozepíná si kalhoty* *Emmett propuká v smích, Jasper v pláč*
Esme: Edíku, já vím, jak vypadá. Každý den ho vidím, když tě koupu.
Edward: To mě chce Bella opustit kvůli tomu?
Esme: Víš, každá žena potřebuje mít něco jako je BBJ.
Edward: Ale ty ne, mami.
Esme: Já ne, já mám BBB
Carlisle: *Vrací se na scénu* BBB? *křičí z plna hrdla* Proč mi tam nějak chybí CÉ?!
Esme: *provinile se usměje* Promiň drahý, ale v tomhle jste si s Edím toolik podobní *pohladí oba po vlasech*
Carlisle: Takže... ty a starej Billy?
Jasper: Sím! Sím! Já je viděl! *žaluje tatínkovi*
Esme: *vrazí Jasperovi takovou řachu, že přeletí na druhou stranu místnosti*
Alice: Tak to bychom měli. Teď bude další půl hodiny brečet.
Edward: Bellaaaaaaaaaaaaa, moje Bellaaaaaaaa... *řve na celé kolo* *Jasper začíná natahovat*
Carlisle: Jaspere, jděte se s Edwardem někam vybrečet.
Jasper: *popotahuje* Pojď... bráško.
Esme: Konečně klid.
Carlisle: Děti si nech, já odcházím.
Esme: No moment, já ty ubrečené spratky nechci!
Carlisle: *chvilku přemýšlí a pak mrkne na Esme* Zdrháme?
Esme: *jen přikývne*
Rose: *hodí na zem činku, která se proboří do sklepa*
Emmett: A jsme sirotci *začíná taky popotahovat* *Alice mezitím začala flirtovat s jedním kulturistou*
Alice: Kolik, že to uzvedneš?
Kulturista: 100 kilo
Alice: *kýve hlavou a bere do ruky 250 kilovou činku* Vždyť na tom nic není. *Drží činku v jedné ruce* *Kulturista utíká s pláčem* *Edward se mezitím dostal ke Swanům a chce unést Bellu*
Charlie: Nikam nepůjdete!! *vytahuje zbraň*
Edward: Uhni dědku.
Charlie: *Vystřelí, kulka do Edwarda narazí a spadne na zem, Charlie omdlévá a přitom se praští do hlavy*
Edward: Kreeeeeeeeeeeeeev *Jasper vletí do dveří*: Kreeeeeeeev
Bella: *v šoku* Nechcete skleničky?
Jasper a Edward: *vyjeveně na ni zírají, potom se podívají na sebe, zase na ní a přikývnou*
Bella: *ladně běží do kuchyně, přitom spadne a rozmlátí se o zem* Auu..
Edward: *přiběhne k ní* Já a Malý Edí ti pomůžeme *zvedne ji a rozepne si kalhoty*
Bella: *nevěřícne na něj zírá* Co to je? *zachichotá se a rukou si překryje pusu*
Jasper: *svíjí se v křečích smíchu, dokonce zapomněl na krev*
Edward: *nasupeně si natahuje trenýrky* No dovol, ty taky nejsi žádná manekýna! *Edward odchází, jde najít BBJ. Možná by ho vyměnil za Bellu


věci,které má Emmett zakázané

24. října 2009 v 20:44 | A.Hertlová |  Povídkové parodie a povídky
1.Postavit se na Edwardovo piáno a tancovat kozáčka
2.Sebrat z koupelny Bellyny věci když se koupe a pak na ni pokřikovat neco typu škoda že upíři nemohou zhubnou...
3.totéž platí pro Esmé
4.Rozvěsit Edwardovo,Jasperovo,Carlislovo a Jacobovo spodní prádlo po bytě a tvrdit,že je to halloweenská dekorace
5.Střílet Rosalinou podprsenkou po spolužácích ve Forks při rodinné výchově a tvrdit,že je dnes letecký den
6.Rozbít s Rose Belinu a Edwardovu chatku,zrovna když je tam Renésmé s Jacobem
7.Náhrát videoklip kde mluví jak moc Esmé miluje a pak tam dát místo své hlavy halvu Ara a pustit to Carlislovi
8.Náhrát Edwarda ve sprše jak si zpívá songy od Debussyho a pak to dát na youtube a T-MUSIC CHART
9.Vylít kyselinu sírovou na Jacobovi trenky a tvrdit že chtěl vidět co kyselina umí
10.Parodovat Jacobův zpěv písničkou Já jsme gay a než půjde Jacob do sprchy tak tam dát tu nahrávku a dálkově ji ovládat
11.Tvrdit Belle,že když jde Ed na lov schází se s Tanyou...
12....nebo Jane
13.zapnou na Emině počítači seznamku a bežet za Carlislem že ho Esmé asi podvádí
14.Když někdo nečo provede tak muříct třeba když já byl malý tak jsem tolik nezlobil
15.Zpívat s Jasperem písničku Já jsem gay
16.už vůbec ne když jsou na blízku Rose a Alice
17.a v žádném případě se nesmějí držet za ruku
18.Posmívat se Edwardovi že ho má malího a krevní oběh mu abstinuje
19.hrát se sourozenci na honěnou a zbourat půlku baráku a vykácet les
20.Sednout si do prostřed místnosti a zplna hrdla řvát-Stěny se přibližují,strop se snižuje a všichni tady zahyneme
21.Běhat po domě v Belliných tangách a nad hlavou točit její podprsenkou na píseň sex bomb
22.zapnot kameru když je v posteli s Rose a pak to dát na Facebook

Twilight věci

24. října 2009 v 16:43 | A.Hertlová |  Věci twilight
koukněte se na tady tu stránku

jsou to věci ze stmívání

Oficiální The Twilight Saga e-shop

Normální chlap versus Edward Cullen

24. října 2009 v 14:34 | http://stmivani--twilight.blog.cz |  Povídkové parodie a povídky
Normální chlap by řekl: "Miluju Tě, baby!"
Edward Cullen by řekl: "Jsi můj život."

Normální chlap by řekl: "Myslím, že jsem se zamiloval."
Edward Cullen by řekl: "A tak se lev zamiloval do jehňátka."


Normální chlap by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena; bež si je učesat!"
Edward Cullen by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena, ale mě se to líbí!"


Normální chlap by vybral naáhodnou píseň od náhodného autora a věnoval by vám ji.
Edward Cullen by vám zazpíval píseň, kterou pro vás napsal po čase hraní na piana.

Když zemřeš, normální chlap si najde jinou.
Když zemřeš, Edward by se zabil, protože život bez tebe nestojí za to.
"No, neměl jsem v úmyslu žít bez tebe." Převrátil oči, jako by to bylo nad slunce jasnější. "Ale nebyl jsem si jistý, jak to udělat - věděl jsem, že Emmett ani Jasper by mi nikdy nepomohli... tak jsem si řekl, že bych možná šel do Itálie a udělal něco, čím bych vyprovokoval Volturiovi."
Když opouštíš dům, normální chlap by řekl: "Ahoj, měj se."
Když opouštíš dům, Edward Cullen by řekl: "Vrať se ke mě, lásko."
Usmíval se na mě mým oblíbeným úsměvem. "Vrať se zpátky ke mě."
"Vždy."

Normální chlap by na tebe čekal, abys mu udělala snídani.
Edward Cullen by ti dělal snídani každý den.

Když jste spolu na večeři, normální chlap by neodtrhl oči od sexy číšnice.
Edward Cullen by ani nespozoroval, že číšnice byla žena.

Normální chlap by při řízení držel jednou rukou volant a druhou rádio.
Edward Cullen by při řízení držel jednou rukou volant a druhou ruku by měl spojenou s tou tvoji.

Když jste oba vzdálení na různých místech, normální chlap by řekl: "Chybíš mi."
Když jste od sebe vzdáleni na různých místech, Edward Cullen by řekl: "Je to, jako kdyby sis vzala část ze mě."

Normální chlap by nespozoroval a nestaral by se, kdybys měla nočí můry.
Edward Cullen by ti zpíval, dokud by tvoje noční můry nezmizely.
"Chceš, abych ti zpíval? Budu ti zpívat celou noc, dokud to nezažene zlé sny pryč."

Normální chlap to dělá s každou.
Edward Cullen jen s jednou jedinou.

Normální chlap ti koupí květiny a čokoládu.
Edward Cullen ti koupí auto. (:D)


Normální chlap poslouhá aktuální hity
Edward Cullen poslouhá Debussyho


Normální chlap se rozejde sholkou a jde do hospody
Edward Cullen se rozejde sholkou a jde k Volturiům požádat o smrt

Normální chlap hraje po večerech na počítači
Edward Cullen hraje po večerech Člověče nezlob se!

Normální chlap leží v posteli když je bouřka
Edward Cullen si jde zahrát baseball

Jsme vegetariáni/jednorázovka-Aneb nepovedená večeře pro Bellu

24. října 2009 v 14:24 | http://stmivani--twilight.blog.cz |  Povídkové parodie a povídky
V hlavních rolích:

Carlisle Cullen - taťka
Esme Cullen - mamka
Ed Cullen - temný, vnitřně rozervaný přítel hysterky
Bella Swann - hysterka
Jasper Hale- feťák s absťákem
Alice Cullen - mimoň
Emmett Cullen- násilnické hovado (podpantoflák)
Rosalie Hale - megera

Místo: Hypermoderní lesní sídlo Cullenových uprostřed neprostupných lesů (neptejte se jak tam natahali stavební materiál)

Čas: Večeře

Rodina sedí kolem stolu, před nimi jsou prázdné talíře a v čele sedí Bella…cpe se Happy mealem. Všichni na ní mlsně zírají.

Esme: Bello, zlatíčko, doufám, že ti nevadí, že jsme jídlo raději koupili…náš poslední pokus o vaření nedopadl dobře. *Všichni se podívají na spáleniště, kde dříve bývala kuchyň*
Emmett: *mumlá* Já za to nemoh…
Jasper: *Klepe se* A-aale kdo by za to moh! Tys zkoušel popohnat flambování benzínem! *Řve na Emmetta a zuřivě gestikuluje proti jeho obličeji. Emmett mu jednu natáhne*
Alice: Jééééé
Carlisle: *Dává hlavu do dlaní* Rosalie, prosím tě pomoz bratrovi z pod trosek té zdi.
Rosalie: *Ostře* A proč já! Ať jde Alice, koneckonců Jasper je její nabíječ!
Esme: *Zrudne, teda zrudla by mít funkční krevní oběh*
Alice: Ano, ano, a dělá to vynikajícně hihihi.
*Znechucené pohledy všech směrem k Alici…Ed vstává a odhazuje zbytky zdiva z bezvědomého Jaspera*
Bella: Hummulehuhlemuhlehe?
Všichni: Cože?
Bella: Hummulehuhlemuhlehe?
Emmett: A já si myslel, že je Alice magor…
*Bella po něm hodí vidličkou. Emmett se snaží Belle hod oplatit stolem, jenže na poslední chvíli mi Ed skáče na hlavu*
Esme: *S něžným úsměvem* Kluci, může jím být kolik chce, ale hrají si pořád. *Ed začně zpracovávat Emmetta křeslem* Bello, zlatíčko, zopakuj otázku, ale teď prosím, předtím polkni.
Bella: *Polkne* Chtěla jsem vědět, jak můžou upíři mít sex.
*Zavládlo ticho, narušovaní jen řevem Eda, kterému se Emmett snaží odšroubovat hlavu*
Carlisle: No víš Bello, jako lékař ti to snad budu schopen vysvětlit: Když muž potká ženu a najdou v sobě zalíbení, tak…no Edovi jsem to vysvětloval na včelkách a motýlech a principielně to pochopil, takže…
Ed: Hééj! *Emmett využije chvilkové nepozornosti a pokouší se bratra probodnout pohrabáčem*
Carlisle: No co, je ti sto sedm a ještě sis nevrz.
Esme: Drahý! Já jsem si jistá, že v moderní době Bella chápe princip rozmnožování, ale ptala se jak je to možné u upírů, asi narážela na absenci krevního oběhu.
Carlisle: Aha…no…když motýl potká včeličku, tak…
Alice: Kristova noho! *Vstane a něco Belle pošeptá do ucha. *
Bella: Jo takhle! Tak to díky. *Znovu se začne cpát hamburgery*
*Emmett hodí Eda na stůl, který se zhroutí (jako ten stůl)*
Rosalie: EMMETTE! OKMAŽITĚ NECH TĚCH KRAVIN!
Emmett: stě madam
Rosalie: No abychom měli.
Bella: *Zaskočil ji hamburger. Dusí se. *
Alice: *Ječí* Ona umřé! Táto dělej něco!
Bella: *Modrá*
Carlisle: Sakra musím z ní udělat upíra! Je v ohrožení života!
Emmett: Sakra, věděli jste, že když se člověk dusí tak i rudne? Hele! Vypadá jako z Blackovic famílie!
Rosalie: Fakt! *Směje se*
Jasper: *V bezvědomí*
Ed: *V bezvědomí*
*Carlisle se chystá kousnout omdlívající Bellu. Náhle dostane od Esme pěstí. Esme jí začne dávat [hajmlichův] chvat.*
Esme: Moje. Rodina. Je. Banda. Idiotů! *Z Belly vylítne sousto a trefí Rosu. *
Rosalie: IEEEÁÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍÍÍÍK
*Všichni jí ignorují, ale díky řevu se probral Jasper s Edem*
Ed: Co se tu dělo?!
Carlisle: *Žaluje*Esme mě praštila!
Esme: Ticho!
Carlisle: stě madam
Jasper: KREEEEEEEV!
Esme: Omračte ho někdo!
Emmet: Jasně mamko! *vyhodí ho z okna*
Najednou se ozývá z lesa vytí. Na scénu přijíždí muž na invalidním vozíku taženém vlky. V ruce třímá tomahavk.
Billy: Vari od ní zrůdy!
Emmett: Hele apačská jízda!
Billy: My nejsme apači!
Emmett: *Zvědavě* A co jste?
Billy: Hééé…cifix *Obrátí se k jednomu z vlků* synu jak se vyslovuje jméno našeho kmene?
*Vlk se promění v člověka. Nahý Jacob se schovává za vozíkem, protože ho poněkud znervózňují rozzářené pohledy dívek*
Jacob: Já myslel že jsme apači…
Billy: Nejsme!
Jacob: Aha…
Emmett: Všichni indiáni jsou stejní…
Jacob: To teda nejsou, jen vy běloši si myslíte, že všichni co nevypadají jako když se vymáchali ve vápně jsou si podobní!
Emmett: Prohlásil chlap, který si plete Bruce Leeho s Lucy Liu…
*Vypadá to, že se ti dva po sobě vrhnou*
Carlisle: *Unaveně*Jste z kmene Quileute…
Billy: Díky zrůdo.
Esme: *Ostře na Emmeta a Jacoba* Vy dva! Žádný hraní na Underworld ve svém domě nestrpím! Ještě to tu všechno rozbijete!
*Všichni se podívají na vymlácená okna opadané zdi a vyhořelou kuchyň*
Bella: To to tu tak vypadá pokaždé, když máte někoho na večeři?
Esme: Ale, normálně Carlisle nevypráví o hmyzu


Zdroj:http://stmivani--twilight.blog.cz

5.Zmizení

24. října 2009 v 14:21 | A.Hertlová
Mesa

Když jsme dorazili z Voltery měla jsme vidinu.Popadla jsme sestru za ruku a táhla ji do pokoje.
"Co se ti stalo?"křičela
na mne. "Měla jsme hodně zlou vidinu.Volturiovi nás jdou zabít,pokud se jim ovšem my dvě nevzdáme dobrovolně"odpověděla jsem ji smutným hlasem. "To nechápu"koukala na mě zmateně Vanessa. "Za deset dní sem přijdou a svedou s námi a Cullenovími bitvu,ale nás dvě ušetří kvůli schopnostem.Vím o způsobu jak bitvu oddálit a tím získají Cullenovi čas nashromáždit pár známých."odpověděla jsem smutným hlasem.
"Povídej!"pobídla mě. "Dnes v noci se k nim vydáme.Máme telepatii tak budeme s Lexem a Chrise stále v kontaktu.Zůstaneme u nich tak týden nanejvýš deset dní.Pak utečeme.Vím,že za námi kluci půjdou tak jim to pomocí telepatie vysvětlíme.Oni nám pak dají znamení,že Cullenovi už mají doma své známé a v tu dobu utečeme.Oni do Forks dorazí tak za pět dní plus tak dva dny než vyprchá zmrazení.Sedm dní.Dost času na přípravu.Klukům necháme dopis a tam jim napíšeme o našem plánu.Souhlasíš?".a ona odpověděla "Ano.Uděláme to.Ale co když se za námi okamžitě vydají všichni?"S úsměvem sem odpověděla "Nejdřív zmrazíme všechny na jeden den pak donutíme Lexe,aby přečetl předevšemi dopis a oni to pochopí a vydají se pro známé ."

Vydali jsme se do Voltery.Zaklepaly jsme na bránu a za ní se ozval Felixův hlas "Kdo je to?".Vanessa odpověděla "Mesa a Vanessa jdeme za Arem,je to nutné!"Brána se otevřela. "Vítejte.Aro je ve věži snad tam trefíte"pozdravil nás Felix. "Díky a trefíme tam."odpověděla jsme mu s nejzářivějším úsměvem jaký jsme uměla.
Gianna,když už byla upírka,stála za recepcí a povídala si s Demetrim. "Co tady chcete?"zařval na nás Demetri. "Jdeme za Arem.Protože u Cullenů není zábava tak se chceme přidat k vám."odpověděla jsme.Moje první věta byla pravdivá,ale druhá byla lež.Demetriho naštvaný výraz se změnil v radostný,zářivý úsměv "Pojďte za námi.Aro bude nadšený."Když už jsme stály v předpokoji do věže otočila se na nás Gianna "Počkejte tu.Musím vás uvést."Po několika minutách čekání vyšel Alec se slovy "Pojďte dál.Aro je už velmi netrpělivý ."Aro nás vesele přivítal "Vítejte.Tak vám to došlo,že Cullenovi nestojí za nic."Zalhala jsem "Ano."
Alec nás dovedl do druhé věže se slovy "Tady jsou vaše pokoje.Jetu koupelna a obývací pokoj a knihovna asi se 350 knihami.Ať se vám tu líbí."Když jsme se vykoupali použili jsme telepatii a pobídli jsme Lexe,aby šel všem přečíst dopis.Druhý den nám tzv.volal
"Už jsme s Chrisem na cestě do Voltery.Víme co máme říkat a taky víme,že to co řeknete vy bude jen lež."
Druhý den odpoledne přišel za námi Felix "Pojďte do vedlejší věže máme návštěvu."

4.Dopis

24. října 2009 v 11:13 | A.Hertlová
Bella


Ten dopis,co Renésmé držela byl od Volturiů.Carlisle vytrhl Renésmé dopis z ruky. "Chtějí nás vidět.Všechny."zavzlykala Renésmé.Snažila jsem se ji"Renésmé,kdyby nám chtěli něco udělat přijdou oni a bez ohlášení.Když nám poslali dopis asi to nic nebude."Renésmé se uklidnila. "Půjdu s vámi.Nenechám tam jít Renésmé samotnou."vykřikl Jacob,ale Carlisle zakroutil hlavou a povídá "Jakobe,Volturiovi se s vlkodlaky nekamarádí.Mohli by si myslet že jim chceme něco udělat a zaútočili by.Takže s námi nepůjdeš".Z Jacobova hrudníku se ozývalo vrčení a třásl se. "Jacobe,Carlisle má asi pravdu.Sice neznám Volturiovi tak dobře,ale vím čeho jsou schopni.Promiň,nemůžeš jít.Když máme Vanessu,Mesu,Lexe a Chrise nic se nám nemůže stát"snažila se ho uklidnit Renésmé a pomohlo to. "Chtějí nám představit Giannu,už je zní upír,protože se do ni Demetri zamiloval.A vy čtyři,"ukázal Carlisle na Mesu,Vanessu,Lexe a Chrise, "pojedete s námi."
Asi do půlnoci jsme balili oblečení,které by každé normální rodině vystačilo na měsíc,ale my tam jeli jen na tři dny.Znáte Alici.Carlisle seděl v pracovně,telefon u ucha a snažil se dohodnou tříbíc nejlepších sedadel do Florencie a pak volal do Florencie a rezervoval šest aut s tmavými skly,aby na nás nesvítilo slunce a nebyli jsme nápadní. "Tak zítra odlétáme v jedenáct hodin dopoledne a teď půjdeme na lov abychom byli co nejsilnější."povídá s klidným hlasem Carlisle.Emmett se uchechtne
"A taky,aby Jasper nevysál někoho v letadle."Alice mu dá facku.
Bylo ráno deset hodin.Hodina do odletu a tak jsme jeli na letiště.Alice celou cestu držela Jaspera za ruku a něco si povídali.Jacob zůstal doma a Renésmé byla pořád na telefonu a povídala si s ním. "Kdy už tam budem?"ptal se netrpělivý Emmett Carlislea. "Počítej tak za dvě hodiny"odpověděl místo Carlislea Jasper. "Ne,tak za dvacet minut."odpověděl Edward,zmítající se v záchvatu smíchu(který spíše připomínal epilepsii) ,Emmettovi. "Už jsem u Volturiů byl s Chrise.V té době,rok 1430,jsme ještě neměli tolik schopností,ale dovedli jsme je maskovat.Zůstali jsme u nich si dva měsíce.Pak jsme odjeli do Sussexu a tam jsme našli Vanessu a Mesu."vypravil ze sebe poprvé za let Lex.Jelikož jsme měli soukromý letištní apartmán v letadle mohli jsme mluvit na hlas.Přistáli jsme ve Florencii.Carlisle,Edward,Jasper,Emmett,Lex a Chris šli vyzvednou auta.My,dívky jsme zůstali stát u parkoviště a čekali až přijedou.Přijeli v šesti krásných černých mercedesech s tmavými skly.Jeli jsme asi tak rychlostí 300 kilometrů v hodině.Nevím to přesně,jelikož jsme seděla na zadním sedadle s Renésmé.Zaparkovali jsme před Volterou,ale svítilo slunce tak jsme nemohli vystoupit z aut.Mesa nebo Vanessa zatáhly oblohu.Vylezli jsme z aut,Renésmé svírala moji ruku tak pevně,že to skoro vypadalo jako že jsme k sobě přilepené.Naposledy jsme tu byla při záchraně Edwarda asi před dvěma roky.V žaludku jsme měla divný pocit a chytla jsme Edwarda křečovitě za ruku. "Lidské vzpomínky že mám pravdu."zeptal se mě ustaraně Edward. "Ano,ale dorazila jsme včas"odpověděla jsme mu veseleji.Zasmál se.Šli jsme rychlejším krokem. "Demetri nás vyzvedne u kašny na náměstí."vypravil ze sebe Carlisle.U té kašny přes kterou jsme běžela.Kdybych mohla brečet už by tu byl slaný potok.Čekali jsme.Náhle se odněkud vynořili dvě . "Demetri a Jane"zavrčel Edward.Demetri k nám přišel jako první "Vítejte zase ve Volteře.Už jste zase vykecali tajemství nějakému člověku"a ukázal na Mesu.Než stačil Carlisle nebo někdo jiný zareagovat Mesa zavrčela "Komu říká člověk!"a jedním rychlým pohybem ruku odhodila Demetriho na druhou stranu náměstí.Došlo mi to.Ona zamaskovala svůj upíří pach! "Promiň,Demetri chtěla jsem jen vyzkoušet jestli my na to skočíš."dodala Mesa s úsměvem. "Do je v pořádku,"Demetri už stál u nás a pokračoval "následujte nás,Aro už se moc těší na své známé."Přišli jsme do hradní věže.Nic se tu nezměnilo od mé poslední návštěvy. "Vítej Carlisle,vítejte všichni ostatní.A je vás zase o čtyři více.To je nádhera."rozplýval se Aro. "Zdravíme tě Aro"zazpívali jsme sborově.Carlisle a Aro si povídali a my ostatní jsme šli do haly a tam jsme potkali krásnou Heidi jak si povídá s Giannu.Asi po čtyřech hodinách jsme odjeli z Voltery a po sedmi hodinách jsme byli doma.Mesa zalezla k sobě do pokoje i s Vanesou.Něco se dělo.

Tv spot

24. října 2009 v 10:22 | A.Hertlová |  Twilight,New Moon,Eclipse,Breaking Dawn

3.Krvežíznivý

23. října 2009 v 18:45 | A.Hertlová

Mesa

Šla jsem s Vanessou na lov.A chceme v lese zůstat alespoň do setmění máme si o čem povídat,jelikož ve společnosti Lexe,Chrise a Edwarda ta tajemství moc držet nejdou.Narazily jsme na velikou skupinu asi osmnácti jelenů a každá jsme zabili dva.Teď nebudeme muset tak dva týdny nic jíst,pardon nic pít.Tak jsme se procházeli a došly jsme na mýtinu,kde hrají Cullenovi baseball.Sedli jsme si do trávy a povídali si.Když vtom jsme za zády uslyšely šustění a praskání větviček.Vanessa si v duchu řekla To nic to jsou buď jen Cullenovi nebo vlci nebo Lex a Chris a v tom se to stalo.
Vidina.Byly jsme v ní my dvě na tady té mýtině a pomalu k nám přicházel náš opačný druh-Ida,Mac,Iris i Max.Ano,to co jsme slyšely byli oni a usmívali se.Idě po tváři trošku stékala krev a oči všech žhnuly rudou barvou,takovou jakou jsme u nikoho nikdy předtím neviděla,určitě byli na lovu.Po lovu jsou silní jak novorození ovšem ne stejně neobratní.Mířili si to přímo k nám.

"Tak jsme vás zase našli"povídá stále usměvavá Ida a dlaní si utírá krev z tváře.A já jí odpovím"Jestli si s námi začnete boj tak to není vyrovnané.Alespoň ne pro vás co se schopností týče. "Max se začne smát.Jeho smích je daleko pronikavější než smích Emmetta.Iris ho uklidňuje.A v tom po delším váhání nám Ida odpoví: "Ano v tom máte pravdu,ale ne po stránce co se týká síly" a jednou rychlou ránou odhodí Vanessu na stranu.Běžela jsme k ní a vytvořila oby štíty.Umíme totiž najednou používat až pět schopností.Vanessa se hbitě zvedla a oprášila si pozadí a povídá"Musíme zavolat posily samy to nezvládneme je jich moc jsou čerstvě po lovu.Teď jsou neskutečně silní" a já jí odpovím"To je dobrý.My máme lepší schopnosti.A také jsme posilněné lovem." Toto byla osudová chyba.Vytvořily jsme silovou kouli a zkombinovaly jsme ji se schopností vysávání cizích schopností,ale nejdřív jsme si od Maca zkopírovaly jeho schopnosti a hned jsme ji použily.Už jsme,ale nemohli používat další schopnost.V jedné chvíli na mě Vanessa začala křičet"Pořád si myslíš že to zvládneme.Už jsme pořádně vyčerpané a pokud to vydržíme a vysajeme jejich schopnosti tak to bude jen a jen štěstí. " a já jí ustaraně odpovím "Měla si pravdu měly jsme zavolat posily."Když byli zmražení vysály jsme jejich schopnosti,ale jak jsme neměli s Macovou schopností zkušenosti tak je ze zmražení brzy všichni otřepali.Já a Vanessa už jsme byly tak zesláblé,že jsme z posledních sil zavolaly o pomoc Lexovi a Chrisovi a doufali,že přijdou včas.Naši soupeři už byli u nás,ale kam se poděli Max a Iris.Podle Idiných myšlenek je poslali pryč,ale nebyla tam ani stopa potom proč to udělali.Ida zmizela v lese a asi po pěti vteřinách se vrátila s plnou náručí suchého dřeva a rozdělala oheň.
Už jsme si myslely,že je po nás a poslali jsme poslední zprávu klukům.V tom se z lesa vyřítili Lex,Chris a vlk Jacob s Renésmé.Bylo to za pět minut dvanáct.Náhle Ida a Mac spadli na zem a na jejich zádech stáli Seth a Leah.Rozcupovali Idu a Maca na kousky které pak spálily.Z ohně začaly šlehat fialové plameny a fialový hustý,těžký a odporně zapáchající dým stoupal do atmosféry.Já a má sestra jsme stále bezmocná a vysílené ležely na zemi.Lex a Chris nás vzali do náruče a utíkali s námi domu.K tomu nám povídali "Proč jste nezavolali o pomoc dřív.Mohli jsme je dostat všechny".Když nás položili na Esmin čerstvě vypraný koberec,seběhli se okolo nás všichni Cullenovi.První se nás zeptal se smíchem Edward"To jste si vážně myslely,že je porazíte samy.Vy jste věděli co jsou zač,ale kdybych se s nimi setkal já a třeba Bella,tak bysme takovou výhodu neměli.Někdy taky troch uvažujte,ale ne o blbostech.Jasný?" a starostlivá Esmé se nás zeptala "Není vám nic děvčata nechcete-" v tom ji přerušil Carlisle"Esmé jsou to upírky,co jim může být?Maximálně že jsou hladové a zesláblé jinak nic víc."

Druhý den ráno jsme se všichni šli projít.Já a Vanessa jsme jim vyprávěli proč jsme nezavolali pomoc.Když jsme se po dvou hodinách vrátili tak na pohovce seděla Renésmé s Jakobovou ovinutou okolo pasu.V domě byli i všichni vlkodlaci,nakrčenými nosy, a Seth a Leah,kteří se tvářili vyděšeně a neštvaně zároveň.Renésmé plakala a v rukou držela dopis s erbem,který jsme ihned poznala.Byl to erb Volturiů.Renésmé se koukla na Bellu a zpod slz povídá:"Mami,já se bojím.Já tam nechci jít."Exklizivní trailer HD

22. října 2009 v 18:22 | A.Hertlová |  Twilight,New Moon,Eclipse,Breaking Dawn

Exklizivní trailer HD


Sotěž o lístky na předpremiéru New Moon

21. října 2009 v 18:22 | A.Hertlová |  Twilight,New Moon,Eclipse,Breaking Dawn
Časopis Bravo vyhlásil soutěž o dvojníka
a tady jsou pravidla

Pozor, vyhlašujeme soutěž o dvojníka jednoho ze čtyř hlavních představitelů Twilight Ságy!

Podobáš se upírovi Edwardovi, vlkodlakovi Jacobovi, zamilované Belle Swan nebo snad krásné upírce Alici? I když není tvá podoba dokonalá, make-up a další vychytávky můžou určitě hodně vylepšit nebo změnit! :-)

Jak tedy na to?

Vystajluj se, nafoť super fotky, pošli je do redakce Brava!
Na e-mail: bravo@bauermedia.cz s označením "Soutěž - New Moon" a vyhraj!

U svého příspěvku nezapomeň uvést e-mail, telefon, kontaktní adresu a věk

do 12.11.2009

Popcorn o Stmívání

21. října 2009 v 17:58 | A.Hertlová |  Info a Články
Vyšel popcorn speciál.Je clý o sáze Twilight.Je tam sice málo stránek ale hodně plakátů.Stojí 50KČ

2.Shopnosti rozhodují

21. října 2009 v 14:44 | A.Hertlová

Šli k nám domu.Náhle vyběhla z koupelny Rosalie a asi se chtě vrhnou Emmetovy kolem krku,ale ona začala křičet "To jsou oni!".Carlisle na ni
"Co tím myslíš?".A Rosalie mu s křikem odpověděla
"Tady tu čtveřici jsem viděla asi před deseti lety na Aljašce.Ta jak jsem vám oni říkala že na mě TAMTEN mrknul."Carlisle se obrátí na Lexe "Je to pravda" a Lex s úsměvem odpoví
"Ano," a Carlisle mu se velice veselím tónem odpoví
"Tak je to v pořádku a teď
ke schopnostem". "Dobře"vyhrkne ze sebe Mesa. "Máme všechny schopnosti které nás nepadnou plus umíme mazat paměť a rozeznat podle pachu schopnosti,ale hlavně umíme schopnosti kopírovat" pokračuje Mesa.A skočí jí do toho Lex "A Vanessa s Mesou dokážou schopnosti darovat a umějí vytvářet silové koule a ovládat je rukama nejen myslí.A já s Chrise umíme schopnosti brát když se nám chce .Proto se o nás mluví jako o nejsilnějších upírech planety ." a Chris se smíchem dodá "Jo,jo 600 let života to je záhul".Vanessa do této chlapské diskuze dodá "Kluci nezapomínejte,že existuje náš opačný druh,a ten je v síle ještě silnější,ale ne ve schopnostech.Víte,Cullenovi,tento druh získává schopnosti až po nějaké době a teď mají dva z nich,ze čtyř,schopnost.Ida,krásná dívka s blonďatými vlasy, má oby štíty a Mac,její druh,má zrzavé vlasy, zmrazuje pohledem.Pak jsou tu ještě dva černovláska Iris a její přítel blonďatý Max.Jsou silní jako novorození.Dáváme si na mě pozor.Hodně velký pozor".Je ráno ti čtyři u nás zůstali na noc(už jsem chtěla říct přespali,ale to u nás není možné).Druhý den ráno si ti čtyři šli zalovit a Carlisle nás svolal "Jsou to velice silní upíři,a proto si myslím,že bude nejlepší když se stanou právoplatnými členy Olympijské smečky."Všichni jsme souhlasili.Když se večer vrátili z lovu tak si je Carlisle zavolala k sobě a pronesl sáhodlouhou řeč o tom co si o nich myslí a jaká by to byla výhoda kdyby se k nám přidali.A oni souhlasili.Tak už nás nebylo jen devět,ale třináct,ale schopností máme asi za padesát upírů.Půnoc-obaly

20. října 2009 v 16:48 | A.Hertlová
Půlnoc
Půlnoc1

Půlnoc2
Půnoc3

1.Setkání

14. října 2009 v 18:29 | A.Herlová


Bella
Začalo ráno.Slunečné ráno.Sluce svítilo tak,jak jsem to ve Forks ještě nikdy neviděla.Bylo to jako klid před bouří a k tomu ten Renésmin sen.Byla jsem s Alicí a Rosalie na lovu jelenů a poprvé jsem si nezašpinila šaty.Byl to pro mne slavný okamžik.
"Vážně se mi to počasí nelíbí,možná máš pravdu Bello,možná se něco stane,ale já to nevidím.Možná něco vyvedou psi.Pardon,Jacob a ti ostatní."vypravila ze sebe Alice.To bylo poprvé,co dneska promluvila. "Bello,jak se ti to líbí?"prolomila ticho Rosalie. "A co máš na mysli?"odpověděla jsem jí otázkou. "Myslím,jak se ti líbí být upírkou."dodala s úsměvem.A já jí vesele odpověděla: "Je to úžasné.Ta rychlost,ta síla,ta krása a věčný život s Edwardem a Renésmé.Co víc si můžu přát,ale chudák Charlie a René s Philem,to je jediná věc která mě bolí.Nikdy už je nemohu vidět."U posledních dvou vět mi bylo do pláče.Alice se zachichotala nad tím,jak jsem změnila na konci tón.

Bylo poledne slunce mě pálilo i do mojí chladné a tvrdé kůže.Náhle se ve zlomku vteřiny zatáhlo a já uviděla že nebe je celé černé.Co se to stalo.Někdo mě chytil za rameno,lekla jsem se.Byl to Carlisle a po jeho levici Esmé,jak jinak než s přátelským úsměvem. "Bello"povídá usměvavý Carlisle, "co kdybychom naučili tebe a Nesii hrát baseball po našem."Kývla jsem.
Když jsme byli před baseballovou mýtinou,kde mě tenkrát našel James,stiskla jsem Edwardovu ruku pevněji.Všiml si toho. "Bello,co jsi v pořádku?"Edward na mě ustaraně pohlédl. "To nic,jen lidská vzpomínka na Jamese,Viktorii a Laurenta.Jsem v pořádku a chci se učit"odpověděla jsem mu.Z mýtiny se ozývaly prapodivné zvuky radosti.
Vešli jsem na mýtinu a tam…čtyři upíři oblečeni do moderních šatů a s modernímy účesy a jejich oči a svítili zlatou barvou.Byli to asi také vegetariáni.Ale kde se tu vzali.Edward se jim snažil přečíst myšlenky,ale nic neslyšel.Oni zaujali obranou pozici takovou jako jsem ještě nikdy neviděla.Ti dva chlapci si stoupli do předu a hodně se nakrčili a ty krásné dvě dívky stály za ni my a nad pravou dlaní se jim vznášela vetší koule,která vypadala,jak udělaná z vody.My jsme také zaujaly obrané postavení.Já stála uprostřed vedle Renésmé a dělala štít zamnou byly Esmé,Alice a Rosalie.Ve předu stáli lehce nakrčení Emmett,Edward,Carlisle,Jasper a Jacob ve vlčí podobě.
Ta jedna dívka,která měla světle hnědé vlasy pořád koukala na Carlislea,a pak promluvila k té druhé dívce,která měla vlasy tmavě hnědé,a svoji vodní kouli rozbila o strom: "Vanesso,oni nám nic neudělají,když my nezačneme bitvu.Odvoláme Lexe a Chrise".Ta druhá,Vanessa myslím,také rozbila kouli o strom a pak poklepala na rameno těm chlapcům a řekla jim"Nic nám neudělají,my budeme vyjednávat a povíme jim o Messiných vizích ."Chlapci kývli a narovnali se.Dívky postoupili do předu a promluvily k nám.Začala ta Messa "Zdravím Vás,já jsem Messa a toto je má sestra Vanessa a je druh Chris" ukázala na toho tmavovlasého chlapce"a toto je zase můj druh Lex"ukázala na chlapce který měl stejnou barvu vlasů jako ona a pokračovala Vanessa"My vám neublížíme.Messa Vás viděla ve vizi a také tam viděla,že se k vám přidáme.My jsme druh upírů pro které je lidská krev jedovatá.Lex a Chris,dvojčata,byli proměněni roku 1429 neznámím upírem a já a má sestra jsme byli proměněny v roce 1431 jimi,protože jsme byly v sirotčinci a jednou se po ulici oni procházeli a naše láska byla jako u Renésmé a Jacoba"Jacob zavrčel a Vanessa se pousmála a pokračovala "a jak nás unesli a když nás vrátili tak jsem po dvou týdnech zjistily,že jsme těhotné.To bylo v pohodě protože naši rodiče byli nejbohatší lidé v Anglii,ale otec se upil k smrti a matka spáchala sebevraždu,ale než to udělala,tak nám dala kufřík a dopisní obálku naditou 100 000 librami a poslala do místního sirotčince a řekla nám,že oni už to vědí a že nás mají ve věku 16 let pustit na svobodu a dát nám obálku.Když jsem zjistili,že jsem těhotné tak nám v sirotčinci zbývaly dva týdny do šestnáctin.Když se blížil porod byly jsme obě tak zesláblé že jsem neměli šanci přežít,naše holčičky,ale byli z větší části člověk.Před porodem nás Lex a Chris kousli a naše holčičky se narodili živé.Probrali jsme se po třech dnech a naše dcery byli mrtvé,protože potřebovali mateřské mléko a my jsme ho neměly.Pak jsem putovali a Messa měla vidinu a tak jsem tady.Tečka. "Pak se do toho vložil Carlisle: "Samozřejmě můžete se přidat k nám a doma nám řeknete jestli jste to opravdu vy ti zázrační upíři o kterých jsem četl ve Volteře roku 1800.A jaké máte schopnosti."

Info

14. října 2009 v 16:36 | A.Herlová |  Twilight,New Moon,Eclipse,Breaking Dawn
Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění,Rozbřesk

Stmívání je prví kniha z této ságy vypráví o Belle Swan která se odstěhuje od své matky z teplého a slunného Phoenixu ke svému tátovy do studeného a deštivého městečka Forks.První den školy je zářivá nová hračka,a také si všimne podivných lidí kteří sedí na druhém konci jídelny a od dívky jménem Jessica zjistí že to jsou nevlastní sourozenci Cullenovi a všichni spolu chodí až na jednoho z nich-Edwarda.Edward je čirou náhodou Bellin společník na biologii,ale Ed je odtažitý a ihned co zazvoní vystřelí ze třídy jak raketa.Bella se do něj zamiluje.On se celý týden neukáže ale jeho sourozenci ano.Po týdnu se Ed objeví a začne se s Belou bavit.A ona časem oněm zjistí proč je tak divný-je to totiž upír,ale divný upír je totiž vegetarián živící se pouze zvířecí krví,který se bojí aby ji neublížil.Jednoho dne jsem Ed s Bellou na tzv. upíří baseball tam se objevuje smečka upírů kteří Bellu k svačině.Ed se ji snaží uchránit a proto ji posílá s Jasperem a Alicí do Phoenixu.Tam ale záludný upír James Bellu vyčmuchá a pokusí se ji zabít a skoro se mu to povede,ale Ed včas zasáhne.

Nový Měsíc je druhá kniha této ságy. Bella slaví své 18-tiny u Cullenů.Když rozbaluje jeden z dárků řízne se o papír,a náhle na ni zírá šest hladových upírů.Jeden z nich,Jasper,se neudrží a snaží se zaútočit,ale Ed ho zastaví.Ed Bellu opouští a ona z toho upadá do hluboké deprese(v knize popiskuje,že je to jako díra v její hrudi).Na scénu přichází její kamarád z dětství Jacob a báječně si rozumí.Bella se často vrhá do nebezpečí jen,aby slyšela Edwarda.Náhle se Jacob upěl změní hodně vyroste a pořád je jako by měl horečku. Bella neví co mu je.B.jednou v lese potká Jamesova společníka Laurenta.Na scéně se objevuje skupina obrovských vlku včele s černým alfa samcem.Za Bells se zastaví Jacob a dá jí nápovědy.A pak na to pomocí jeho nápověd přijde.Z Jacoba se stal pátý člen Quiletské vlkodlačí smečky,jelikož to měl zakódované v genech. Také se objevuje třetí členka Jakešovi smečky-Viktorie,ale tu vlkodlaci nedohoní.Bella skáče z útesu,aby viděla Edwarda a Alice to vidí(ale nevidí že ji zachránil Jacob,protože vlkodlaky nevidí)a myslí si že je mrtvá.Tak přijede za Charliem a tam nachází Bellu živou a zdravou.Je tam i Jacob když zazvoní telefon je to Edward,ale vydává se za Carlislea.Jacob to nepozná a prostě řekne že je Charlie na pohřbu(ale neřekne na pohřbu Harryho Cleanwatera).Pak volá Alici Rosalie a řekne ji že tu byl Edward,tak se ji Alice zeptá jestli se už Carlisle vrátil a ona ji poví že je ještě na lovu.Alici to docvakne.Ed míří do Voltery za Volturiovými (nejmocnější upírská rodina) aby ho zabili.Oni nesouhlasí.Proto se chce Ed ukázat na slunci,což oni berou jako porušení upírských zákonů a museli by ho zabít.V tom do Voltery přijíždí Bella s Alicí.Belle se povede zastavit Eda,ale je pozdě Volturiovi je našli.Podle upířích zákonů žádný člověk nesmí vědět co jsou. Volturiovi všechny tři propustí,ale pod podmínkou že až se zase uvidí bude Bella upír.Cullenovi se vrátí zpátky do Forks

Zatmění je třetí pokračování ságy Stmívání.Kniha je o tom že 18letá studentka Bella končí školu,náhle jí z pokoje zmizí věci a Alice tzv.oslepne a v sousedním městě Seattlu je neobjasněno několik desítek vražd.Bella si myslí že zatím stojí zase Viktorie,ale to si Cullenovi nemyslí,protože vědí že za těmi vraždami stojí novorození,ale Viktorie by nenechala Charlieho naživu a novorozený také ne.Cullenovi se musí spojit s vlkodlaky aby zachránili Bellu a Forks.V tomto díle požádá Ed Bellu o roku.Bella se musí rozhodnou mezi láskou k Jobovi se kterým může vést normální pozemský život nebo láskou k Edwardovi se kterým bude na věčnost.A vybere si Eda

Rozbřesk je zatím poslední pokračování ságy Stmívání v Čr...O je přístupnost se štáb dohaduje:část se přiklání že má být přístupný od 15 let a část že až od 18.
Pravda,bude tam několik erotických scén,porod Belly a pár násilností.
Obsah knihy:
Bella a Edward se vezmou.Po svatbě odjíždějí na ostrov Esmé,tam prožijí svatební noc při které Bells otěhotní.Vracejí se domu.Všichni Bellu přemlouvají ať to dítě dá pryč,ale ona nesouhlasí.
Jakobovi to je divné a tak si myslí že Bellu už proměnily a Charliemu říkají že je Bells vážně nemocná, a tak se ke Cullenům vydá,aby je všechny zabil.A tam zjistí pravdu.
Bellu dítě pomalu,ale jistě zabíjí a kvůli němu musí pít lidskou krev.Nastane porod,který nejde podle plánů,jelikož se ztupí skalpel a tak Edward musí Belle břicho rozříznou svými zuby a vyndá holčičku Renésmé.Po porodu vpraví injekcí Belle do srdce svůj jed.
Po dvou dnech se Bella probudí už jako upír s červenými oči a neskutečnou sílou,protože je novorozená a také má schopnost štít.Když jde s Edwardem na svůj první lov ucítí pach člověka a běží po stopě,do cesty jí,ale skočí její manžel a ona se záhadně zastaví a běží zpět.Edward to vypráví doma,protože Renésmé tluče srdce a proudí v ní horká krev,takže by jí Bella mohla teoreticky zabít a vysát.Ale s ní to nic nedělá.
I Nessie má schopnost-dotykem dává najevo co si právě myslí.Jackob se do ní zamiluje.Nessie roste velice rychle.Volturiovy si myslí,že Cullenovy stvořili nesmrtelné dítě,které saje lidskou krev a jejich tajemství může prozradit a odhodlají se jít Cullenovi zabít.Cullenovy nashromáždí přátele,aby jim pomohli dokázat,že Nessie není nesmrtelné dítě,které je zakázané pod trestem smrti stvořit nesmí,ale upíro-člověk a o něm se nic nepíše.Nessie roste.Volturiovy se dostaví i s manželkami a gardou,ale také se svědky.Nakonec se všichni rozejdou v dobrém.

Půlnoc-předmluva

13. října 2009 v 14:37 | A.Herlová
Předmluva

Už je to rok.Rok co jsem upírkou.A mám dceru.Renésmé dnes v noci zam mnou přišla a ukázala mi své myšlenky.Zdál se ji sen,že se zítra má stát něco mimořádného,ale co to mi neřekla.Ráno jsem se ptala Alice,ale ta nic neviděla.Je to nějaké znamení,nebezpečí či dobrá zpráva?Já nevím,ale pro záchranu své rodiny udělám vše...

Půlnoc

13. října 2009 v 14:34 | A.Herlová
Dnes mě napadlo,že zkusím napsat nenavazující pokračování ságy Stmívání.V tomto díle Cullenovi potkají čtyři zvláštní upíry.Tito upíři (dvojčata Mesa a Vanessa a jejich kluci též dvojčata Lex a Chris)jsou zvláštní v tom,že dokážou si zkopírovat shopnost druhých na sebe a tu shopnost jim navždy nevzít jen okopírovat,ale chlapci když chtejí ji dokážou i vzít na vždy a dívky zase darovat.Dívky dokážou vytvořit tzv.:silové koule,které prolamují jak fyzický tak psychický štít.A ještě jedna zvláštnost -pro jejich druh je lidská krev jedovatá.Také existuje tento druh opačný,ale je pro všechny příliš nebezpečný ikdyž se ním naši čtyřinový hrdinové už setkali.Přijmou je Cullenovi nebo ne...


Emmett pořádá oslavu

11. října 2009 v 11:13 | A.Herlová |  Povídkové parodie a povídky
Emmett pořádá oslavu

Bylo 8.5.2011. a všichni věděli co se blíží…Edwardovi 120. narozeniny 10.5.2011(to datum jsem si vymyslela).Náhle se z Edwardova pokoje ozve nadměrně hlasité "Hurá" a skrz dveře vyletí Emmett celý rozjařený a na celé kolo řve "Hurá,můj úžasném bráška mě nechal pořádat jeho oslavu narozenin,Kupí".V tom se do toho vloží naštvaná Alice "To není fér " a Emmett ji odsekne "Kdo dřív přijde,ten dřív mele,ségra"

Je den před plánovanou oslavou,tedy 9.5.,a všichni už jsou neklidní co Emmett chystá.Esmé,Alice,Rosalie,Renésmé a Bella někam zmizí,a tak muší Carlisle,Jasper a Edward čelit případným Emmettovým pokusům o vtípky sami.Ale Emmett sedí celý den ve svém pokoji a kouká na Hříšný tanec.
V 19:00 Odchází Edward na lov,aby byl na zítra připraven už od rána.Za dvě minuty po jeho odchodu se vracejí dámy s velikou taškou s nápisem "Mikovo vetešnictvcí".Carlisle se zeptá Esmé co to tam mají,ale místo Esmé odpoví rozvášněná Alice "No přece dárek pro Edí…"a při slově Edíka dostane od Esmé pěstí do zad.

Je ráno 10.5. a dnes je ta zatracená oslava a Ed je celý neklidný,a proto sedí na křesle uprostřed místnosti a pořád se rozhlíží,jelikož se mu za zády může kdykoli objevit Emmett a zapískat na píšťalku přímo u jeho ucha.Kolem 9:30 jde Bells za Esmé a prosí ji "Dobré ráno Esmé,nevadí ti,že se teď na pár hodin uleju z domácích prací a půjdu si zalovit.A pak půjdu na pláž La Duch a tam si zkusím zaplavat poprvé jako upír" a Esmé celá nadšená Belle odpoví"Ale jistě Bello,jdi si zalovit aŤ případně večer můžeš dát Emmettovi pořádně pěstí.Jo a k tomu plavání,je nejlepší se svléknout jen do kalhotek.Tak pa pa".Bella si uloví pumu a celou ji vysaje ani ne za třicet minut a pak jde na pláž La Duch,která je mimo rezervaci Quiletů.Svlékne se jen do kalhotek jak ji radila Esmé,pak se otočí směrem k lesu a urovná svou hromádku z oblečením.Pak si ještě zacvičí a jde plavat.Po čtyřech hodinách se vrací domu a tam to vypadá jako když odešla-Ed uprostřed místnosti na křesle,Esmé v kuchyni,Jasper kouká na wrestlingový zápas,Carlisle je v pracovně a čte si,Rose a Alice jsou v koupelně a upravují se na večer.Jedinej kdo změnil polohu byl Emmett,ten sedí na posteli a balí malí balíček,zářivě se usměje na Bellu a pak jí s okouzlujícím způsobem pochválí"Dneska ti to moc sluší,Bells.Byla si na lovu,že mám pravdu.".Bella vyděšená tou zdvořilostí po minutě mlčení odpoví "Díky,a na lovu jsem byla a bych ti mohla večer uštědřit pěknou ránu,když budeš zlobit Edwarda "

A je tu večer Ed stále sedí uprostřed místnosti na křesle.Ve chvíli k němu přitančí Esmé,Rose,Alice,Renésmé a Bella,která v ruce svírá veliký balíček.Všechny dívky sborově zazpívají "Vše nej Edíčku" a všechny ho políbí na tvář,protože rty jsou Belliny.Bella mu podává veliký balíček.Ed z něj trhá papír a pod papírem je starožitný gramofon a u něj přiloženy tři desky s nápisy The Best of Debussy 1-3.Ed je dojat a jediné co zněj vypadne je "Moc vám děkuj,tohle jsem si vždycky přál" . Další jsou na řadě Jasper a Carlisle s nezabalenou krabicí.Oba dva ze sebe vydají"Promiň dárek jsem sháněli na poslední chvíli tak nás omluv nás,že není zabalený.Jinak vše nej Ede"Edward se podívá na krabici a na ní je nápis "Čichač 7000 nejnovější model.S naším přístrojem vyčucháte každou věc až nevzdálenost 10 kilometrů" "Díky,vy jste věděli co potřebuji a jak jsem mizernej stopař".Další přicházejí Jacob a Seth s malinkou krabičkou a se slovy "Promiň nevěděli jsme co koupit tak jsme na pouti koupili tohle" Ed otvírá krabičku a v ní…UMĚLÉ UPÍŘÍ ZUBY,a Ed to komentuje "Díkes,vy ale víte jak potěšit"Poslední je na řadě Emmett také s malou krabičkou.
"Vše nejlepší můj nejmilovanější bratříčku"povídá Emmett se zářivým úsměvem.Ed otvírá balíček a tam dvd a u dvd text -Doufám že se ti to bude líbit,sám jsem to natáčel-a Ed si pomyslí"Co tam asi bude za překvapení".Bella odchází připravit slavnostní pití(krev pro upíry,cola pro vlkodlaky a Renésmé),ale mezitím Alice ukecá Eda ať to dvd teď pustí.Ed zasouvá dvd do mechaniky a všichni jsou nedočkaví.A už to začíná.Na začátku mluví Emmett "Vše nej bráško,to to je pro tebe tak to prosím neukazuj Belle".Kamera se náhle natáčí a Emmett přibližuje detail a tam…JSOU TO ZÁBĚRY Z PLÁŽE LA DUCH A CO JE NEJHORŠÍ JE TAM JAK SE BELLA SVLÉKÁ A ROZCVIČUJE!Všichni se na Emmetta zuřivě podívají,Rose násilím vytahuje dvd z mechaniky a Ed se utíká schovat do lesa.Emmett běží za Edem a křičí "Promiň,já myslel,že se tito bude líbit" když Eda nedohoní jde si zalovit.Po pár minutách se vrací Ed a po boku mu stojí Jane a Alec Volturi.Ed se začíná velice zářivě usmívat.Vtom promluví Jane "Milí Edwarde zde je dopis od Ara,který si přeje abys ho četl nahlas".Ed začíná číst "Milí Edwarde vše nejlepší k tvím 120. narozeninám nemýlím-li se.A prosím zvaž to ještě jednou,vážně se nechce společně s Bellou a Alicí přidat k Volturiům. Ps.:Pozdravuj celou smečku a hlavně Carlislea. S pozdravem Aro Volturi "
Náhle se Ed lišácky podívá na Aleca."Mám nápad jak se pomstít Emmettovi za jeho povedený vtípek" povídá velice důrazně Ed.
"Můj nápad zní takto.Rose si na sebe vezme nějaké své tričko bez ramínek,pak si lehne do postele.Alec se svlékne jen do trenek a také si lehne do postele k Rose.Já pak rozházím po ložnici Alexovo a Rosalino oblečení a na křišťálový lustr hodím Rosalino spodní prádlo a moje trenky se srdíčky o kterých Emmett neví.Až to dokončím sednu si na gauč Bella mě bude utěšovat.Carlisle a Esmé budou stát u kuchyně nelepení na sobě.Alice,Renésmé,Jacob,Jasper a Seth budou v pokoji naproti ložnici kde bude Rose s Alecem,aby včas zasáhly než se Emmett pokusí zabít Aleca.Jane bude taky sedět vedle mě na gauči a taky mě bude jako by utěšovat.Když se Emmett zeptá co tu dělá Jane tak mu Carlisle odpoví,že přišla předat gratulaci o Ara a taky,že jsme ji vyprávěli co Emmett udělal.A na závěr mu řekneš že všichni ostatní se šli projít,až na Rose,která šla nahoru do ložnice a si na 100% bude myslet co po něm Rose chce a poběží do ložnice.Já mezitím uteču a do místnosti kde se schová ostatní vlezu oknem a budu sledovat Emmettovi myšlenky a by jsme včas zasáhli .Tam uvidí Rose, jak má hlavu položenou na
Klecově nahé hrudi,jak oba v posteli okolo oblečení a pořádně se rozzuří.Vy pak poběžíte na chodbu u ložnice a budete se smát jak o život.To je můj plán jak dostat Emmetta. "Náhle se ozve Rose "Já souhlasím,to dvd bylo od Emmetta příliš i na mě"Všichni ostatní taká souhlasí.Po hodině se vrací Emmett.Vše jde podle plánu,ale když se rozbíhá na Aleca,zakopne a svalí se na zem a v tu chvíli mu na záda skáčou ti co byli vedle a na chodbě už stojí ti to byli dole a svíjejí se v záchvatu smíchu.
To byli povedené narozky.A Cullenovi si vzali ponaučení že nikdy nesmí Emmett pořádat žádnou oslavu,maximálně oslavu svých narozenin.


The EndMůj návrh na Bellin šperk s erbem

10. října 2009 v 16:45 | A.Herlová |  Blbosti a ostatní věci o upírských filmech a seriálech
Já si myslím,že Bells někdy dostane řetízek s erbem Cullenů,protože Alice i Rosalie mají řetízek tak ho Bella musí mít taky.Podle mě nic jiného než řetízek nemohl být,jelikož Esmé má náramek protože je žena Carlislea a on je vůdce smečky.Ale je tu menší naděje by tu byla.Ona dokáže uchránit smečku před Jane a spol.

Tady je jeden návrh návrh(je jasně vydět že je to fotomontáž)A tady jsou náušnice pro Bellu(taky fotomontáž)

Prstýnek(blbá kvalita)

Bella

10. října 2009 v 16:11 | A.Herlová |  Foto

Svět hledá superstar

9. října 2009 v 19:12 | Anna Herlová |  Povídkové parodie a povídky
Svět hledá superstar
Porota:Jacob Black
Aro Volturi
Heidi Volturi
Renésmé Carlie Cullen-Black


Místo:V Italském Koloseu roku 2222
Čas půlnoc

První den castingu nic zajímavého až na příšerný výkon Marcuse Volturi a vlkodlaka Paula.Druhý a zároveň poslední den castingu přijde rodina celá Cullenů.Všichni postoupí do finále.A tam to začíná být zajímavé.První je na řadě Emmett s písní z muzikálu Kleopatra Teď královnou jsem já,další je Rosalie se songem Smack That,kterou zaspívá na jedničku.Další je Carlisle a spustí píseň,trošičku falešně,Ještě že tě lásko mám.Esmé si nevybrala špatně zazpívala píseň od Kate Alexy Another now,díky tomu rozpláče publikum.Pak přichází Japer se šokujícím hitem Já jsem gay,a díky jeho výkonu Alice rozbíjí Esminu starožitnou sošku pro štěstí a její komentář-"Žiju sním již skoro 60 let a já si myslela,že je na holky a on je gay! "Pak zpívá Alice píseň od Christiny Aquilery Hurt a porotkyně Heidi se sklátí na zem.Nařadě je Bells s písní z opery Prodaná nevěsta Když nám pánbůh zdraví dá a Ara div nechytne mrtvice a výkon komentuje"Na tuto píseň jsem sbalil Giannu,moc ti děkuji Bello.A mimochodem nechceš se dát k Volturiům?"A nakonec Edík se svím klavírem a písní od Debussyho Potopená katedrála.Diváci si stoupají.

A máme tu vítěze a vítězem se stává/jí…………………… CULLENOVI(to je překvapení)

Je tu poslední píseň Všichni společně aneb Remix od Cullenů
Začíná Bella,Alice,Rose a Esmé písní This is me.Dívky zkončí a začíná Ed s písní od Debussyho(už zas) Dívka s vlasy jako len.Zkončí a začíná zpívat Carlisle s písní od Seala Kiss from a rose(Emmet zuří protože je v názvu písně jméno jeho ženy) . A přichází Jasper z elektrickou kytarou a písní od AC DC(metalová kapela)Hells Bells.Teď je na řadě Emmett a zaspívá píseň od Božského Káji Gotta Dám dělovou ránu,ale když už je části BUM BUM BUM chytá nic netušícího Jaspera za nohy a prudce sním třískne o klavír až to udělá Bum a k celému svému vystoupení dodá "Nikdo nebude říka o mojí ségre a Edově manželce ať jde do pekla,nebo tak něco.A já jsem jedinej kdo si zní může dělat srandu".Nakonec všichni zaspívají Kde pak ty ptáčku hnízdo máš až na Jaspera,kterému lítají ptáčci okolo hlavy.Ps.:(Já vím není to nic moc)

Hustý fotky

8. října 2009 v 16:31 Foto
Carlisle ve Volteře
Renésmé s budoucím manželem Jacobem

Kdo chce být upír?

4. října 2009 v 11:23 | A.Herlová |  Info a Články
Chce vědět jak byste vypadali jako upíři?
Tak jděte na stránku www.taaz.com
Registrujte se pak jen nahrajete fotku a můžete začít,ale njdřív musíte označit pozice očí,úst obličeja atd..(samo vám to tam naběhne pak si jen dáte bílí make-up na obličej a přidáte čočky /nejsou tam přímo zlaté anebo červené ale některé tak vypadají to si musíte vyzkoušet podle originální barvy vašich očí/
Přikládám i svojí fotku jako důkaz(není to nic moc,ale brácha se vyděsil)

Nebo další stránka

jsou tam celý učesy i makeupu ze ságy stmívání


free counters
free counters


Free Visitor Maps at VisitorMap.org